zapleven.com

Free Website Templatesphpbb3 styles

Спи ли дълбок сън плевенският КАТ?

Спи ли дълбок сън плевенският КАТ?

Мнениеот niki на Пет Юли 30, 2010 6:18 pm

Чудя се и не мога да намеря обяснение за поведението на КАТ - Плевен!

Денонощно в града летят малоумни идиоти мотористи, които минават и покрай КАТ-аджиите, и биват оставяне, не се санкционират, не ги спират, не им отнемат МПС-та, книжки и пр., не ги проверяват.
Това са подвижни изроди, които застрашават живота на всеки един гражданин!

Защо спи КАТ? И за какво получават заплати? Да спират стари коли, които едва едва се тътрят, а лъскавите возила ги отминават безнаказано!
Примери могат да се дадат много!
niki
 
Мнения: 145
Регистриран на: Пон Фев 16, 2009 5:36 pm

Re: Спи ли дълбок сън плевенският КАТ?

Мнениеот takealook на Нед Авг 01, 2010 10:40 pm

Така. Сега, така е както го казваш. Наистина. Но нали се сещаш, че моторите са съвсем друг калибър! :!: Освен това водачите им ги владеят и управляват с лекота. Пък и такива мотори изискват бързо каране. Даже съм чувал че лекото каране им вреди. :D Трябва да вървят с високи обороти. Но не това е проблемът. Както ти подсказах, моторите са съвсем друга класа, мотористите ги владеят и са им свикнали, рискът при тях е по-малък, отколкото при заблеял се дядка със старата си счупена таратайка, който едвам взема маневрите, а ако ги вземе, те стават фатални. Можеш спокойно да заложиш на професионализмът и на удивителните възможности на моторите. 8-) Тези машини ще те изядат отвсякъде. Докато си казал "Хаа..." и тя те е изяла. :D 8-)
Все едно да си свидетел на следното: 12 годишно момче иска да кара и да се учи на лек автомобил, но никой не му разрешава. След 10 години го виждаш да кара и му казваш "абе на теб не бяхме ли ти забранили да караш лека кола?". Айде сети се пак за какво говоря. Калибъра момче. ;) Приеми го като начин на превоз.
takealook
 
Мнения: 48
Регистриран на: Съб Апр 17, 2010 10:16 pm

Re: Спи ли дълбок сън плевенският КАТ?

Мнениеот niki на Съб Авг 07, 2010 11:36 am

Да бях момче, да взема да ти повярвам! Ама не съм...вече...за съжаление...

И понеже много владеят тая машина, за това всеки ден има по един пребил се в болницата, че последния беше връхлетял върху такси на ул Шипка, а преди това отвръкнал от тролея.
niki
 
Мнения: 145
Регистриран на: Пон Фев 16, 2009 5:36 pm

Re: Спи ли дълбок сън плевенският КАТ?

Мнениеот zpleven на Пет Дек 03, 2010 3:30 pm

Не спи, не спи.
На 28/11/2010г. слънчев и ясен ден в Плевен, завивам пред жп. гарата с автомобил и хоп КАТ варди за нарушители. Както се оказа аз съм един от тях, не бил съм си светнал фаровете, съответно глоба, акт.
В момента съм в западна Европа, слънчев и ясен ден, никой не е с включени фарове. Никакви полицаи не вардят за подобни нарушители, примери за какви ли не ситуации мога да споделя, питам се в Европа ли сме? Отговарям си: не, не сме ние сме в държавата на сбърканите закони. Смешни са ми двамата полицаи седнали в една държавна кола дебнещи за фаровете на Българина, божееееееее :lol: ........В това време се разбиват жилища, крадат се коли, тавани, продава се дрога, някой прави поредния си незаконен милион а те горките за фаровете :lol:......
zpleven
 
Мнения: 1
Регистриран на: Чет Дек 02, 2010 11:17 pm

Re: Спи ли дълбок сън плевенският КАТ?

Мнениеот abc на Пон Дек 20, 2010 11:02 pm

Нарушил ли си ЗДП? Нарушил си го! Никой не ти е виновен.
Изображение Изображение
abc
 
Мнения: 556
Регистриран на: Пон Ное 03, 2008 8:27 pm
Местоположение: Плевен


Назад към … и ОПЛАКВАНИЯ

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron