zapleven.com

Free Website Templatesphpbb3 styles

Дупките на кмета

Дупките на кмета

Мнениеот petkov на Нед Дек 19, 2010 7:56 am

Възможно ли е в 21 век,в областен град,на натоварена централна улица,да има дупки с размери 1,20м.-0,60м дълбоки 1,60 ?
Оказва се ,че може.Града е Плевен,улицата "цар Борис III" (Освобождение)Дупките зейнаха преди 20 дена (1.декември 2010)Естественно след като откраднаха решетките на шахтите.Като съвестен гражданин се обадих първо във ВиК,оказа се ,че големите дупки(шахти) са на кмета(общината).Обадих се на Общината(много съм съвестен)по точно на така наречен ИНЖ. Маринов,той любезно ми обясни,че те вече знаели и са уведомили Инжстрой.Предполагам,че Инжстрой ще уведомят някой под изпълнител и т.н.Г-н КМЕТЕ с цялото си уважение към институцията за която сме ви избрали да отговаряте,осъзнаваме,че големи дупки трудно се затварят,но когато има желание и лябов ,нещата стават.От наша страна(на гражданите)има голямо желание да Ви напълним дупките,остава и вие да се поразмърдате ! И по бързичко ,засекъл съм време!
petkov
 
Мнения: 8
Регистриран на: Нед Ное 30, 2008 8:03 pm

Re: Дупките на кмета

Мнениеот petkov на Нед Дек 19, 2010 5:42 pm

Ентърчо,колко време изисква? Ти явно си мноого търпелив.Минаха 20 дена а в тези дупки могат да се съберат 6 малчугана като теб,ама на теб кво ти пука!?
petkov
 
Мнения: 8
Регистриран на: Нед Ное 30, 2008 8:03 pm

Re: Дупките на кмета

Мнениеот petkov на Сря Дек 22, 2010 10:17 am

Браво!Днес 22.12.на зейналите шахти бяха поставени решетки!Извинявам се ,ако с острата си реакция съм засегнал някой,но честно казано не вярвах,че за 20 дена въпроса ще се реши.Браво на Кмета и на инж. Маринов.Обещавам,че ако видя някой да краде общинска(наша)собственност ще му счупя краката!
petkov
 
Мнения: 8
Регистриран на: Нед Ное 30, 2008 8:03 pm

Re: Дупките на кмета

Мнениеот katy на Нед Яну 08, 2012 8:45 pm

Булевард "' Христо Ботев " чисто нов от два месеца, половината решетки ги е хванала липсата :D
katy
 
Мнения: 3
Регистриран на: Нед Яну 08, 2012 7:40 pm


Назад към … и ОПЛАКВАНИЯ

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron