zapleven.com

Free Website Templatesphpbb3 styles

Бит пазар пред театъра !

Бит пазар пред театъра !

Мнениеот petkov на Чет Дек 01, 2011 10:22 am

Господа градски управници,уважаеми господин кмете!Предполагам,колкото и да е натоварен работния ви ден,все някога сте минавали по централната улица на града!? Та значи сте видели какво се случва пред театъра,този стожер и светиня за културата в нашия град!БИТ ПАЗАР !Сергии за какво ли не! То са шапки,то са чорапогащи,сутиени,килоти ,фиби шноли и т.н.!Без да имам нищо против хорицата мъчещи се да изкарат някой лев,ще ви кажа: Не е там мястото!Корените на всички ни са от селата,и предполагам че тази картинка ви изпълва с умиление и спомени за селския ви сбор,но моля ви,Плевен е град и се мъчи да изглежда европейски!Не мога да допусна ,че това ви харесва,а още по малко,че някой взима пари за да стоят тези сергии!Някой просто не си върши работата,или я върши без да мисли!Всеки случай,този някой е в общината!Хайде,моля ви,поразмърдайте се !
petkov
 
Мнения: 8
Регистриран на: Нед Ное 30, 2008 8:03 pm

Re: Бит пазар пред театъра !

Мнениеот vanity на Съб Дек 03, 2011 8:33 pm

Напълно съм съгласна!Живея в София,но често си идвам в Плевен.За съжаление обаче,гледки като тази развалят престоя ми.Искам когато доведа гости от други градове,да не се чудят дали имаме сбор!Силно се надявам,че този битак ще изчезне скоро.
vanity
 
Мнения: 1
Регистриран на: Съб Дек 03, 2011 8:25 pm

Re: Бит пазар пред театъра !

Мнениеот stoyanova на Нед Дек 04, 2011 4:24 pm

Г-н Кмете,
наскоро наши близки приятели ни поканиха на гости в Плевен.Бяхме изключително радостни от факта, че ще видим този красив град, наситен с толкова история и паметен за нашата държава.
И така...Всичко започна много красиво, посетихме Панорамата, парк Кайлъка и дойде време за центъра и музея.
За съжаление останахме разочаровани от това което видяхме около театъра,безброй сергии,чорапи,пиратки....Във всеки голям град има място за всички, но всеки трябва да си знае мястото.
За репутацията на града ви, а и на Вас самият ви молим да вземете мерки и централната улица да стане едно по-приятно място за разходки на плевенчани, а и за гостите на града.
Изхождайки от факта,че съм професионално ангажирана в областта на туризма се надявам че ще вземете под внимание писмото ми.
stoyanova
 
Мнения: 1
Регистриран на: Нед Дек 04, 2011 11:44 am

Re: Бит пазар пред театъра !

Мнениеот katy на Нед Яну 08, 2012 8:36 pm

Бих искала да изразя възмущението си от битака в центъра на Плевен. Всеки ден минавам по главната улица и все едно съм на селски сбор,то са шапки, чорапи,ръкавици,балони и какво ли още не да не говорим, че няма касови апарати или произход на всички тези неща. Това е от площада до театъра.Не мисля,че мястото им е там за това си има магазини. Какво ли си мислят туристите, който посещават нашия град?
katy
 
Мнения: 3
Регистриран на: Нед Яну 08, 2012 7:40 pm


Назад към … и ОПЛАКВАНИЯ

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron