zapleven.com

Free Website Templatesphpbb3 styles

10 Декември-на кой му пука?

10 Декември-на кой му пука?

Мнениеот krachunov на Чет Дек 10, 2009 5:26 pm

Честит празник плевенчани. ЗА мен лично това е големият празник на гада!!! Но на последък-в последните две години сякаш се омаловажава. Претупва се една бърза церемония през деня когато гражданите са заети. Липсва празнично настроение и хората едва се сещат за какво ги поздравявам. Аз си спомням детските ми години когато имаше вечер митинг-заря и коцерт на духовата муика и това ми липсва. Дано пък догодина да направим един голям празник. Според мен като цяло развлеченията в граа се сведоха до минимум- няма ги дори и бирените фестове. Тържествата на площада за нова година поизбледняа... но ДАНО. Дано си върнем духа за празнуване. И накрая похвала за окрасата на коледното дърво пред общината БРАВО!! На мен много ми харесва.
Честит празник!!!
krachunov
 
Мнения: 12
Регистриран на: Пон Дек 08, 2008 10:50 am

Re: 10 Декември-на кой му пука?

Мнениеот moniku на Чет Дек 10, 2009 7:49 pm

Прав си,като гледам събора на с. Долно нанагорнище е по тържествен....И тук с основание е и въпроса,на кой ли му пука....Управниците гепили кокала ,другите духат таратора,щото няма краставици ,а и водата скъпа....
Е, да ви е честит ,плевенчани.... :)
moniku
 
Мнения: 872
Регистриран на: Нед Юли 05, 2009 2:36 pm

Re: 10 Декември-на кой му пука?

Мнениеот niki на Чет Дек 17, 2009 9:48 am

Тази година дори заря нямаше!
niki
 
Мнения: 145
Регистриран на: Пон Фев 16, 2009 5:36 pm

Re: 10 Декември-на кой му пука?

Мнениеот gogata на Пет Дек 18, 2009 11:30 pm

Зарята е в асфалта! ха-ха-ха-ха! :lol:
Най-добрият тулбар - за най-добрите!
Изображение
gogata
 
Мнения: 606
Регистриран на: Нед Ное 30, 2008 11:10 pm
Местоположение: Гр. Плевен - ж.к. "Сторгозия"

Re: 10 Декември-на кой му пука?

Мнениеот chervenata на Чет Дек 24, 2009 12:06 am

moniku написа:Прав си,като гледам събора на с. Долно нанагорнище е по тържествен....И тук с основание е и въпроса,на кой ли му пука....Управниците гепили кокала ,другите духат таратора,щото няма краставици ,а и водата скъпа....
Е, да ви е честит ,плевенчани.... :)

Теб ще те кръстят "Черна станция". Голямо плюване по принцип. Ако бяха направили заря и някакви пищности сигурна съм тогава, щеше да се зъбиш нещо в стил: "Само харчат парите на народа в тая криза. Дерат ни с данъци и ги харчат за простотии!"....
chervenata
 
Мнения: 361
Регистриран на: Пон Авг 10, 2009 1:36 pm

Re: 10 Декември-на кой му пука?

Мнениеот chervenata на Чет Дек 24, 2009 12:09 am

krachunov написа:Честит празник плевенчани. ЗА мен лично това е големият празник на гада!!! Но на последък-в последните две години сякаш се омаловажава. Претупва се една бърза церемония през деня когато гражданите са заети. Липсва празнично настроение и хората едва се сещат за какво ги поздравявам. Аз си спомням детските ми години когато имаше вечер митинг-заря и коцерт на духовата муика и това ми липсва. Дано пък догодина да направим един голям празник. Според мен като цяло развлеченията в граа се сведоха до минимум- няма ги дори и бирените фестове. Тържествата на площада за нова година поизбледняа... но ДАНО. Дано си върнем духа за празнуване. И накрая похвала за окрасата на коледното дърво пред общината БРАВО!! На мен много ми харесва.
Честит празник!!!

На патерица - Честито! Плевенчани имат поводи за гордост и един ден не е достатъчен в празнуването!
Училищата почиваха по повода и за щерката бе един страхотен ден тъй като не и се наложи да става в шест! :D
chervenata
 
Мнения: 361
Регистриран на: Пон Авг 10, 2009 1:36 pm

Re: 10 Декември-на кой му пука?

Мнениеот krachunov на Пет Дек 03, 2010 9:21 pm

Е, измина почти година от както повдигнах въпроса. Нека видим какво ни е подготвила общината на чело с кмета Зеленогорски за тази година, и се надявам да отбие номера поне малко(ей тъй от хорска срама). Иначе запалването на лампичките на елхата беше хубаво мероприяие и добре изпънено!
krachunov
 
Мнения: 12
Регистриран на: Пон Дек 08, 2008 10:50 am


Назад към … и ОПЛАКВАНИЯ

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron