zapleven.com

Free Website Templatesphpbb3 styles

БЕЗДОМНИТЕ КУЧЕТА

Re: БЕЗДОМНИТЕ КУЧЕТА

Мнениеот rossytz на Съб Яну 30, 2010 12:41 am

Гогата, не ме познаваш, че да ми четеш мислите. Коментара ти че тъй като съм жена не съм се замислила говори само за тесногръдост. Ти твърдиш че кучетата се скопяват. Преди пет години в Плевен имаше може би пет пъти по-малко кучета. Как тогава се размножават??? Явно някоя служба не си върши работата. Цитата на моите дума е просто за да ти покажа че знам как някой държави решават този проблем. Защо не цитираш и следващото ми изречение след това. И През цялото време не коментирам кучетата, а хората които носят отговорност за тях. Приключвам този разговор защото не намирам нищо смислено и креативно в твоите изказвания!
rossytz
 
Мнения: 9
Регистриран на: Пет Май 15, 2009 10:25 pm

Re: БЕЗДОМНИТЕ КУЧЕТА

Мнениеот gogata на Съб Яну 30, 2010 10:48 am

Е сега са 5 пъти повече и са скопени! :mrgreen: Толкова не разбираш? Или си тичала по тях да им надигаш опашките да ги видиш дали са обрязани.... :D И пак няма да си доволна, защото ще викаш, че женските не са скопени. 8-)
Най-добрият тулбар - за най-добрите!
Изображение
gogata
 
Мнения: 606
Регистриран на: Нед Ное 30, 2008 11:10 pm
Местоположение: Гр. Плевен - ж.к. "Сторгозия"

Re: БЕЗДОМНИТЕ КУЧЕТА

Мнениеот chervenata на Нед Яну 31, 2010 11:14 am

Гога абе ти не беше ли пускал подобна тема. В нея доколкото си спомням не бе и чувал, че кастрират и женските кучета. Даже въобще не знаеше какво по закон може да ги правят. :D
Няма нищо де, поне си си намерил нова приятелка за приказки. ;)
chervenata
 
Мнения: 361
Регистриран на: Пон Авг 10, 2009 1:36 pm

Re: БЕЗДОМНИТЕ КУЧЕТА

Мнениеот gogata на Нед Яну 31, 2010 9:44 pm

Айде и ти си се пръкнала неучена! :mrgreen: Бях питал дали ги кастрират. Това значи ли нещо? :P
Най-добрият тулбар - за най-добрите!
Изображение
gogata
 
Мнения: 606
Регистриран на: Нед Ное 30, 2008 11:10 pm
Местоположение: Гр. Плевен - ж.к. "Сторгозия"

Re: БЕЗДОМНИТЕ КУЧЕТА

Мнениеот chervenata на Нед Яну 31, 2010 10:46 pm

Домързя ме да ровя и да чета назад.
Принципно няма лошо да обичаш животните, но законът на джунглата повелява, че по-силният изяжда по-слабия. И по тоя параграф твойте клетви отиват някъде у лево. Роси е права, но не заради същото естествено правило, а просто защото бездомните бродещи кучета, могат да причинят много по-голяма беда, на всеки ако са заразни, освен стресът и нахапванията.
Не ми се пише по темата Гога. Тонове изписани глупости има по темата и без това.
Извини се веднага на Роси за крясъците ти!
chervenata
 
Мнения: 361
Регистриран на: Пон Авг 10, 2009 1:36 pm

Re: БЕЗДОМНИТЕ КУЧЕТА

Мнениеот Venci на Сря Фев 17, 2010 12:59 pm

Простата истина е ,че който не обича животните не обича и хората. Никое живо същество няма право да отнема чужд живот освен ако не препитава по този начин (за оцеляване). Другата проста истина е че кучетата са социални животни и са живели сред хората векове наред.Те ни познават по-добре отколкото ние тях. Те усещат кога един човек го е страх,кога е ядосан и кога е предразположен към тях. Страха е естествена реакция не само на страхливците,но поддадеш ли се на страха и започнеш ли да бягаш предизвикваш животинския инстинкт на кучето което е пряк потомък на вълка (тоест хищник). Не еднократно съм влизал в конфлик с глутници в околноста на Плевен (къде преднамерено къде не),когато съм разхождал моето куче но простото павило което използвам всеки път е че когато те тръгват към мен аз тругвам към тях с цел да ги наряня (защото нападението е най-добрата защита в този случей).Аз действително съм готов да вляза в битка с тях за да се защитя както и мен така и кучето си, и познай какво., винаги са се отегляли,т.е.те усещат това.
Адресирвам написаното към хората с заешки сърца................
Venci
 
Мнения: 1
Регистриран на: Чет Фев 26, 2009 12:32 pm

Re: БЕЗДОМНИТЕ КУЧЕТА

Мнениеот Neno Er на Сря Фев 17, 2010 4:56 pm

Аз съм против избиването на кучетата в Плевен.
Предлагам на Общинският съвет да вземе решение и "внесе" стотина виетнамци, може и корейци.
дядо Нено
Neno Er
 
Мнения: 217
Регистриран на: Чет Яну 08, 2009 12:52 pm
Местоположение: гр. Плевен - ж.к." Сторгозия "

Re: БЕЗДОМНИТЕ КУЧЕТА

Мнениеот chervenata на Сря Фев 17, 2010 9:20 pm

Венци това са съчинения на свободна тема. Няма такива филми брато. Кучетата са си кучета. Не социални, а социопатни. Хапят и лаят абсолютно без причина доста често. В някой старчески дом пълен с глухи хора може и да ти ръкопляскат на тая реч, но лично аз не бих. :P
chervenata
 
Мнения: 361
Регистриран на: Пон Авг 10, 2009 1:36 pm

Re: БЕЗДОМНИТЕ КУЧЕТА

Мнениеот gogata на Чет Фев 18, 2010 10:01 am

Red Light! Хората затова са измислили закон! За решението му е дискутирано много, законът е над всички. И той защитава кучетата. 8-) Темата е вече за заключване, каквото има съм казал повече от ясно. На който не му е ясно да се върне назад и да препрочита. Избиването на тези животни (само защото ви е страх) е ваша отговорност и престъпление.
Най-добрият тулбар - за най-добрите!
Изображение
gogata
 
Мнения: 606
Регистриран на: Нед Ное 30, 2008 11:10 pm
Местоположение: Гр. Плевен - ж.к. "Сторгозия"

Re: БЕЗДОМНИТЕ КУЧЕТА

Мнениеот chervenata на Съб Фев 20, 2010 10:11 pm

Не Гога - над всички е законът на джунглата. Другото е човешка суета и възможности.
chervenata
 
Мнения: 361
Регистриран на: Пон Авг 10, 2009 1:36 pm

ПредишнаСледваща

Назад към … и ОПЛАКВАНИЯ

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта

cron