zapleven.com

Free Website Templatesphpbb3 styles

БЕЗДОМНИТЕ КУЧЕТА

БЕЗДОМНИТЕ КУЧЕТА

Мнениеот rossytz на Вто Яну 26, 2010 8:06 pm

ПРЕДИ ЕДНА СЕДМИЦА НА СПИРКАТА НА ТРОЛЕЙБУС 8 НА ХРИСТО БОТЕВ 5 ПОПАДНАХ В КАПАН МЕЖУ ДВЕ ГЛУТНИЦИ КУЧЕТА ОБЩО НАД 10, И ТОВА В 7,20 ЧАСА СУТРИНТА. НЯМАШЕ ХОРА НАБЛИЗО И ДОСТА СЕ ПРИТЕСНИХ. ЗА ЩАСТИЕ КУЧЕТАТА СЕ НАСОЧИХА КЪМ ВОЕННА БОЛНИЦА. ВЧЕРА МОЙ ПОЗНАТ Е НАПАДНАТ НА "МАРА ДЕНЧЕВА" И НАХАПАН. ГОСПОДА УПРАВЛЯВАЩИ, КАКВО ПРАВИМ? 2010 СМЕ. МОЛЯ НАПРАВЕТЕ НЕЩО. АЗ СЪМ ЖЕНА НА 34, АМИ АКО СЪМ ДЕТЕ?
rossytz
 
Мнения: 9
Регистриран на: Пет Май 15, 2009 10:25 pm

Re: БЕЗДОМНИТЕ КУЧЕТА

Мнениеот chervenata на Сря Яну 27, 2010 12:52 pm

Много жалко за вашите преживявания, но тук е глуха линия. Направете снимки и подайте жалба в общината, но пак се съмнявам че ще се реши проблема. Най-добре някой с лично оръжие по вечерно време да ги разчисти.
chervenata
 
Мнения: 361
Регистриран на: Пон Авг 10, 2009 1:36 pm

Re: БЕЗДОМНИТЕ КУЧЕТА

Мнениеот gogata на Сря Яну 27, 2010 5:42 pm

Абе вие и двете ли сте расли в гората? А? Я да попитаме тази Росица какво предлага? Може ли да я чуя? Да изтребим кучетата ли? :shock: Верно сте расли в гората! И двете! Не един път е говорено на темата, но пак ще ви го повторя. Законът защитава бездомните животни и забранява умъртвяването им! Баш пък общината си е свършила работата и то доста добре. Животните са прибирани и скопявани. За това са заделяни доста пари. Другото което ще повторя - като те е страх из улиците си вземай и ползвай лютив спрей. Всеки опръскан от него става сляп и неадекватен за действия. Ние не можем да ви мислим и грижиме, само защото вас ви мързи да дадете няколко левчета за един спрей, който ще ви бъде полезен за всичко. Кучетата ви виновни, че живеят! Пу! :evil:
Най-добрият тулбар - за най-добрите!
Изображение
gogata
 
Мнения: 606
Регистриран на: Нед Ное 30, 2008 11:10 pm
Местоположение: Гр. Плевен - ж.к. "Сторгозия"

Re: БЕЗДОМНИТЕ КУЧЕТА

Мнениеот rossytz на Пет Яну 29, 2010 12:08 am

Гогата, аз "тази Росица" имам домашно куче (боксери) от 20 години и много обичам кучета. По-отношение на някой левчета - мога да си позволя няколкостотин левчета за спрейове. Но това да си носиш спрей в чантата означава само едно СТРАХ. Ако ти искаш да живееш в страх - добре. Аз не искам!!! Този град е за гражданите който си палащат данаците - на сградите, колите и кучетата. Грешно разбираш май защитата на бездомните животни. Защитава се нещо което не може да се пази само и има риск да бъде малтретирано. В моя и на моя познат случай това сме ние хората. Така че след като си такъв защитник вземи си прибери всички бездомно кучета у вас за да не нападат хората по улиците. А мързела къде е в тази тема не мога да разбера. И като твърдиш че кучетата са скопени защо постоянно се увеличава броя им. Явно се размножават по безполов път вече. Предложение ли искаш. Ами аз съм гласувала за общински съветници които трябва да мислят за тези неща. Нека да предложат те и да изберат най-доброто. Но ситуацията в момента в Плевен е доста зле.
rossytz
 
Мнения: 9
Регистриран на: Пет Май 15, 2009 10:25 pm

Re: БЕЗДОМНИТЕ КУЧЕТА

Мнениеот rossytz на Пет Яну 29, 2010 12:34 am

Гогата. Кирилицата вече е признат официален език в Европейския съюз. Четейки досегашните ти мения по разни тези, които си коментирал - ти си най- агресивно настроения човек който познавам. Дано този чат не ти е отдушник защото ако е така - ясно е защо мое преживяване предизкиква толкова гняв във теб. Просто искам да живея като нормален човек в Европа. А между другото провери каква е практикта ас бездомните кучета в Европа - защото явно нямаш представа.
rossytz
 
Мнения: 9
Регистриран на: Пет Май 15, 2009 10:25 pm

Re: БЕЗДОМНИТЕ КУЧЕТА

Мнениеот gogata на Пет Яну 29, 2010 12:24 pm

- Но това да си носиш спрей в чантата означава само едно СТРАХ. Ти четеш ли се какво пишеш? Било те страх да си носиш спрей!!! :lol: А аз като си взема пистолет дали да взема да се напикая? :D От страх!
- Този град е за гражданите - и не само!
- Защитава се нещо което не може да се пази само и има риск да бъде малтретирано. Защитава се нещо, което не може да се пази само и има риск да бъде ликвидирано от вас!
- В моя и на моя познат случай това сме ние хората. Я пак? Прозвуча "не можем да се пазим сами и сме малтретирани".
- Така че след като си такъв защитник вземи си прибери всички бездомно кучета у вас за да не нападат хората по улиците. Кучетата няма кой да ти ги прибере - ЗАТОВА СА БЕЗДОМНИ! То тази дума не ти е позната явно. :mrgreen:
- И като твърдиш че кучетата са скопени защо постоянно се увеличава броя им. А ти защо си мислиш, че по закон всички кучета трябва да бъдат скопени? Попаднала си на разгонена кучка, която я следват кучетата на махалата и сега като си се оплашила някой трябва да направи нещо. Какво да направи? И ти не знаеш! МОЛЯ НАПРАВЕТЕ НЕЩО.
- Кирилицата вече е признат официален език в Европейския съюз. Това пък какво е? :shock: Новина ли е? :D
- ясно е защо мое преживяване предизкиква толкова гняв във теб. Ако не ти е ясно - да ти кажа! Кучетата имат права! Нехуманно е да избиваш животните, само защото са бездомни! Само за доказано агресивните кучета може се предприеме нещо.
- Просто искам да живея като нормален човек в Европа. Мислиш си че в Европа няма да имаш проблеми? Всичко е до това в какъв квартал (махала) живееш! Да ти кажа - живея на Сторгозия и се чувствам европеец и не намерих кучета, от които да се изплаша вече колко години!!!! Това означава, че живеем в Европа! :D Може би ТВОЯТА Европа е била същата като Сторгозия. :P Пък и помисли малко колко години България се мъчи да е равна с Европа. Но не е каквото искаш!!!! Всички сме под кюпа. Ако искаш Европа, отивай в Европа. Елементарно е.
- А между другото провери каква е практикта ас бездомните кучета в Европа - защото явно нямаш представа. Я кажи каква е практиката, че не знаем, никой не казва. Ако не си ти - кой да каже?
Най-добрият тулбар - за най-добрите!
Изображение
gogata
 
Мнения: 606
Регистриран на: Нед Ное 30, 2008 11:10 pm
Местоположение: Гр. Плевен - ж.к. "Сторгозия"

Re: БЕЗДОМНИТЕ КУЧЕТА

Мнениеот rossytz на Пет Яну 29, 2010 3:29 pm

Гогата, не ме е страх от спрея, жалкото е че трябва да изпитвам страх за да нося спрей. И къде в някое мое изречение прочете че кучетата трябва да бъдат избити. Има други решения - като кучкарници например. Между другото в някой държави има практика кучетата в кучкарниците да се държат няколко месеца и ако някой не ги прибере - да ги умъртвяват. Аз не съм за този вариант също. Както казах обичам кучетата. Между другото прочети в www.dir.bg че снощи глутница е убила мисля че 15 животни в Софийския зоопарк. Прав си за едно - Европа си я правим ние, като си изпълняваме гражданските задължения (което за съжаление не правят доста хора) и когато институциите се грижат за гражданите си. В противен случай се връщаме в първобитно общинния строй в който хората и кучетата са си спели по полянките и в пещерите заедно и са си били много добре.
rossytz
 
Мнения: 9
Регистриран на: Пет Май 15, 2009 10:25 pm

Re: БЕЗДОМНИТЕ КУЧЕТА

Мнениеот gogata на Пет Яну 29, 2010 5:10 pm

Хем обичаш животните, хем искаш да ги изтребят! Май не знаеш какво искаш. Айде като разбереш заповядай пак да ни обадиш какво точно желаеш. :?

Изображение
Най-добрият тулбар - за най-добрите!
Изображение
gogata
 
Мнения: 606
Регистриран на: Нед Ное 30, 2008 11:10 pm
Местоположение: Гр. Плевен - ж.к. "Сторгозия"

Re: БЕЗДОМНИТЕ КУЧЕТА

Мнениеот rossytz на Пет Яну 29, 2010 11:27 pm

Гогата, цитирай ме къде искам да убивам кучета, че нещо твоите коментари започнаха да ми звучат като просто заяждане. От теб не чух нищо съществено освен, че трябва да си ходя със спрея и да гледам да не притеснявам бездомните кучета. Айде че трябва да си изведа кучето да се разходи.
rossytz
 
Мнения: 9
Регистриран на: Пет Май 15, 2009 10:25 pm

Re: БЕЗДОМНИТЕ КУЧЕТА

Мнениеот gogata на Пет Яну 29, 2010 11:42 pm

rossytz написа:Има други решения - като кучкарници например. Между другото в някой държави има практика кучетата в кучкарниците да се държат няколко месеца и ако някой не ги прибере - да ги умъртвяват.

Ето ти намека! Но като се има предвид, че си жена, нормално е да не се замисляш. Как така реши, че всички бездомни кучета могат да бъдат приютени и прибрани за отглеждане в приютите???? Единствения вариант е ликвидация! Това е предложението ти. Да ти кажа, човек убивам, животно НЕ! :twisted: :roll: Това как ли прозвуча? :D
Най-добрият тулбар - за най-добрите!
Изображение
gogata
 
Мнения: 606
Регистриран на: Нед Ное 30, 2008 11:10 pm
Местоположение: Гр. Плевен - ж.к. "Сторгозия"

Следваща

Назад към … и ОПЛАКВАНИЯ

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта

cron