zapleven.com

Free Website Templatesphpbb3 styles

Каскада Плевен

Re: Каскада Плевен

Мнениеот abc на Пон Авг 17, 2009 10:38 pm

deputatkata написа:Гога, пак не си разбрал! :lol:
Ще работят само двата фонтана и малките фонтанчета заради кризата. Така Общината икономисвала 50 000 лв. май,не помня точната цифра. В същото време даваме пак толкова някъде на "Белите орли" да рекламират Община Плевен. :lol: :lol: :lol:


Това е достойно за някой сутрешен блок на популярна телевизия. 26 000 лв. са дадени на Белите орли. При или или ми е по-приемливо да работи каскадата. Сега мирише на блато. Отвратителна гледка...
Изображение Изображение
abc
 
Мнения: 556
Регистриран на: Пон Ное 03, 2008 8:27 pm
Местоположение: Плевен

Re: Каскада Плевен

Мнениеот магито на Вто Авг 18, 2009 9:02 am

Простотията е пълна, направо ямам думи.В неделя имахме гости от друг град и исках да ги заведа на каскадата, нали и с нея сме известни.Да ама не ядец, каскада няма.Нашия кмет е уникален, просто съм го признала. :evil:
магито
 
Мнения: 22
Регистриран на: Вто Дек 02, 2008 8:59 am

Re: Каскада Плевен

Мнениеот chervenata на Вто Авг 18, 2009 11:42 am

До депутатката наричана за кратко Деп - не остана ли с усещането в отговора на Гогата, че всъщност той е от поддръжката на фонтаните и понеже бил в отпуска и т.н.? :)
chervenata
 
Мнения: 361
Регистриран на: Пон Авг 10, 2009 1:36 pm

Re: Каскада Плевен

Мнениеот gogata на Вто Авг 18, 2009 4:52 pm

Не знам кой с какво впечатление е, но явно Депутатката, наричана за кратко ДЕП, играе ключова фигура като се навърта покрай общинарите. Щом е в течение по въпросът и знае всяка подробност, значи е компетентна и знае всяка стъпка на заветните ни управляващи, става даже за говорител на общината. Само дето не помага с нищо. Сега пък ще каже че няма правомощия. И с теб и без теб - все тая. :P
Най-добрият тулбар - за най-добрите!
Изображение
gogata
 
Мнения: 606
Регистриран на: Нед Ное 30, 2008 11:10 pm
Местоположение: Гр. Плевен - ж.к. "Сторгозия"

Re: Каскада Плевен

Мнениеот deputatkata на Вто Авг 18, 2009 7:10 pm

Гога, Гога, така ме разсмиваш... :lol:
Тия неща ги има в нета скъпи, всеки би могъл да ги прочете. ;)
Както виждаш, ако си прочел от поста на abc, не съм запозната с точните цифри, но смисълът е този, който и той го каза - ако трябва да се избира или -или, кое е по важно за града - да имаме работеща водна каскада или да ни рекламира клуб "Белите орли"? И пред кого точно ще ни рекламира и защо? :roll:
И се старай да вникваш в темите, ако можеш, не да обсъждаш потребителите! После все се оплакваш,че другите спамели... :lol:
Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно.
deputatkata
 
Мнения: 285
Регистриран на: Пет Дек 05, 2008 3:10 pm
Местоположение: гр. Плевен

Re: Каскада Плевен

Мнениеот gogata на Вто Авг 18, 2009 7:55 pm

Това че ABC има обкръжение от чиновници не ме вълнува. Вълнува ме, че ти така се изхвърляш, все едно аз съм ти бил длъжен да го знам. "Гога, пак не си разбрал! :lol: " Не можеш да изискваш от мен всичко да знам, при положение че не си се аргументирала тук и да ми се присмиваш. :roll: Е ти знаеш колко е икономисала общината от спирането на фонтана, а впоследствие abc ти отговаря колко е дадено на Орлите.
НАЙ-ЛОШОТО! - едва сега ни казваш какво е положението. :roll: Преди това го държиш в дълбока тайна, да не би някого да настъпиш по крака.
Най-добрият тулбар - за най-добрите!
Изображение
gogata
 
Мнения: 606
Регистриран на: Нед Ное 30, 2008 11:10 pm
Местоположение: Гр. Плевен - ж.к. "Сторгозия"

Re: Каскада Плевен

Мнениеот deputatkata на Вто Авг 18, 2009 8:43 pm

gogata написа:Не знам кой с какво впечатление е, но явно Депутатката, наричана за кратко ДЕП, играе ключова фигура като се навърта покрай общинарите. Щом е в течение по въпросът и знае всяка подробност, значи е компетентна и знае всяка стъпка на заветните ни управляващи, става даже за говорител на общината. :P

Сто пъти ти обясних, че не съм близка с "общинарите" както ги наричаш. Явно и това ти е трудно да схванеш. :lol:
Ето какво ми е минало през погледа в нета, заради теб си направих труда да го изнамеря. :P

Водната каскада в Плевен беше спряна заради кризата и лошото финансово състояние на общината. Това съобщиха от пресцентъра на общината. Само водните огледала и големият фонтан ще радват гражданите и гостите на града през август. Ограниченият режим на работа на Водната каскада в Плевен е част от антикризисните мерки, които бяха разпоредени от кмета Найден Зеленогорски.
Очаква се от спирането на водния атракцион да бъдат спестени 50 000 лв.

http://www.focus-news.net/?id=n1236907
И после това:

Отпускането на 18 хил. лв. гласуваха старейшините в местния Общински съвет за подобряване имиджа на Община Плевен посредством рекламиране от ФК "Белите орли" Плевен. Решението беше гласувано на последната сесия с 29 гласа "За", 13 "Против", а четирима съветници се въздържаха от мнение. Сумата е с включен ДДС, а кметът Найден Зеленогорски е оправомощен да извърши всички правни и фактически действия за сключването на договор с футболния клуб.

С друго свое решение от същата сесия, общинските съветници гласуваха се предоставят на ФК "Белите орли" 8 хил. лв. целеви средства за обезпечаване на спортно-състезателната дейност на детско-юношеските формации на клуба до края на 2009 година.

http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=383397

Както се вижда, авс даде точно цифрата за футболния клуб, явно аз не съм чак толкова вътре в общинските дела както ти се иска. Но ако ще си спокоен - добре, общински съветник съм. :lol:
Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно.
deputatkata
 
Мнения: 285
Регистриран на: Пет Дек 05, 2008 3:10 pm
Местоположение: гр. Плевен

Re: Каскада Плевен

Мнениеот gogata на Вто Авг 18, 2009 8:49 pm

Не те карам да доказваш какво си чела. Просто ме възмути, че не го беше споделила - мълчанието ти по въпросът. И странното ти подиграване, сякаш бях длъжен да зная от тукашния разговор.
Най-добрият тулбар - за най-добрите!
Изображение
gogata
 
Мнения: 606
Регистриран на: Нед Ное 30, 2008 11:10 pm
Местоположение: Гр. Плевен - ж.к. "Сторгозия"

Re: Каскада Плевен

Мнениеот chervenata на Вто Авг 18, 2009 10:04 pm

gogata написа:Не знам кой с какво впечатление е, но явно Депутатката, наричана за кратко ДЕП, играе ключова фигура като се навърта покрай общинарите. Щом е в течение по въпросът и знае всяка подробност, значи е компетентна и знае всяка стъпка на заветните ни управляващи, става даже за говорител на общината. Само дето не помага с нищо. Сега пък ще каже че няма правомощия. И с теб и без теб - все тая. :P

Човеко жената може би има деца недей така. Законът на кармата казва, че един повей на пеперудени крила в единия край на Вселената може да предизвика торнадо в другия, пък ти с тия гръмки цепеници направо ще елиминираш погребалните агенции от раз. :)
chervenata
 
Мнения: 361
Регистриран на: Пон Авг 10, 2009 1:36 pm

Re: Каскада Плевен

Мнениеот teddy.minkov на Пон Авг 24, 2009 3:53 pm

Абе Гога, ти вместо да се заяждаш с ДЕП, признай си че не ти пука че имиджът на Плевен е пратен по дяволите това лято?!

Ми 'що не споделиш и да потърсиш пак съчувствие за някой друг по-сериозен житейски проблем - например не си ли си купил наскоро от "Фантазия" някоя развалена леща или бобец например? :lol: :D
Не ми пречи че сънувам на английски. Дразнят ме китайските субтитри...
teddy.minkov
 
Мнения: 299
Регистриран на: Вто Яну 06, 2009 10:13 pm
Местоположение: Плевен

ПредишнаСледваща

Назад към Идеи за Красив и Модерен Плевен

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron