zapleven.com

Free Website Templatesphpbb3 styles

Парк

Парк

Мнениеот sandi_dinamita на Съб Дек 06, 2008 12:41 pm

За мене една доста добра идея за модернизирането на Плевен ще е ако се построй един добър закрит Skate парк. Преди време беше поднесена тази идея до кмета, но и така до никъде не се стигна с този проект (идея) :). Никъде в България няма хубав парк за каране, а когато няма къде да се кара замирга спорта което е много лошо.
sandi_dinamita
 
Мнения: 4
Регистриран на: Пет Дек 05, 2008 3:57 pm

Re: Парк

Мнениеот pe6ost_88 на Съб Фев 21, 2009 11:44 pm

Подкрепям! Има доста скейтъри в градската.Мисля , че идеята е добра.
Плевен - център на Северозападния район за планиране
pe6ost_88
 
Мнения: 238
Регистриран на: Чет Фев 12, 2009 12:07 am

Re: Парк

Мнениеот teddy.minkov на Съб Фев 21, 2009 11:55 pm

Ей това е наистина много добра идея!
Аз познавам момчета от Плевен които са в чужбина защото намериха спонсори и се състезаваха там, заради тази си мания напуснаха Плевен поради липса на добри условия. Много малко истински скейтъри останаха. Може това да е начин да задържим /или върнем/ някои от тях тук и да учат новите, кой знае...
Не ми пречи че сънувам на английски. Дразнят ме китайските субтитри...
teddy.minkov
 
Мнения: 299
Регистриран на: Вто Яну 06, 2009 10:13 pm
Местоположение: Плевен

Re: Парк

Мнениеот lddinovi на Сря Окт 06, 2010 7:57 pm

ЗАЩО СКОБЕЛЕВИЯ ПАРК Е В ТАКОВА ТРАГИЧНО СЪСТОЯНИЕ?????
lddinovi
 
Мнения: 4
Регистриран на: Съб Авг 28, 2010 9:20 pm
Местоположение: ПЛЕВЕН

Re: Парк

Мнениеот ibudurov на Вто Окт 12, 2010 2:57 pm

Кайлъка също, треватата се подстригва веднъж годишно по средата на летния сезон и това е,
след хотел Кайлъка вече едва се минава.
А там след последното наводнение нищо не е пипнато.
Чакат парички за велопътека , но и нея май няма да я бъде май, само ще се отчат някакви средства.
Евала на управата за толкова години управление откриха доста магазини и молове и само една библиотека.
Никой не мисли за подрастващите, а само приказки, че имало детска агресия , ще има като няма къде децата да си изразходват енергията.
За Това и спорта в България е на тоя хал, няма бази за развитие, чичовото и вуйчовото само могат да просперират напред, а дали имат талант това вече е друго.
Картинката е доста отчайваща, но НАДЕЖДА винаги има, че ще се намерят подходящите хора за там горе във власта , които поне малко да ги е еня за тези от народа които са ги избрали.
Дано само това да е по-скоро!
ibudurov
 
Мнения: 106
Регистриран на: Сря Окт 01, 2008 3:58 pm

Re: Парк

Мнениеот takealook на Съб Ное 06, 2010 10:04 am

Прави впечатление, че градът е осеян с масово масово много празни сгради, които по план трябва да са търговски центрове. Страааашно много новопостроени обекти стоят празни!!! При това след като се вижда, че са празни се продължава строенето на нови сгради за търговия, тоест начеват ги от "А" до "Я" за нови такива.
Мен ме гвожди обаче следния въпрос. Този МОЛ на гарата така ли ще остане, като паметник??? Построиха го и го спряха. Помислих си - може би условието е такова, че се чака да се съберат достатъчно наематели и когато отвори вратите вътре да работи всяка една площ. Тъй като ако работят 3 магазина, интересът на гражданите ще е минимален и не е оправдано да се наема тази скъпа площ. Докато ако работи всичко ще има пълен капацитет. Но май се оказва, че парите не стигат за довършването вътре. Така ли е? Защо обаче навсякъде в града виждам празни търговски обекти? :roll:
Някой излъгал някого ли, пари ли се перат, едва ли - това става по елементарен начин, някой да ме светне? :)
takealook
 
Мнения: 48
Регистриран на: Съб Апр 17, 2010 10:16 pm


Назад към Идеи за Красив и Модерен Плевен

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron