zapleven.com

Free Website Templatesphpbb3 styles

Защо в Плевен не пуснат трамвай?

Re: Защо в Плевен не пуснат трамвай?

Мнениеот always на Пет Май 29, 2009 9:50 am

В град с трима хотелиери е така. :) Ще се разбират и слагат каквито си искат цени.... няма конкуренция.
От Плевен за Плевен
always
 
Мнения: 47
Регистриран на: Вто Дек 30, 2008 10:57 am
Местоположение: Плевен

Re: Защо в Плевен не пуснат трамвай?

Мнениеот cvete_78 на Съб Юли 11, 2009 11:48 am

Тези новите хотлчета в Кайлъка предлагат доста екстри,но въпреки всичко цените им са доста соленички.Да не говорим че до тях няма никакъв транспорт,и не предлагат никакви отстъпки за групи с изключение на туристическия.
Защо е толкова трудно просто да се обичаме?Изображение
cvete_78
 
Мнения: 491
Регистриран на: Вто Юли 07, 2009 3:50 pm

Re: Защо в Плевен не пуснат трамвай?

Мнениеот moniku на Съб Юли 11, 2009 9:53 pm

Та,по темата.По улиците из Пл,две коли трудно се разминават,та само трамвай липсва... :)
Но ,ако се покрие барата,метро става..... :lol: :lol: :lol:
moniku
 
Мнения: 872
Регистриран на: Нед Юли 05, 2009 2:36 pm

Re: Защо в Плевен не пуснат трамвай?

Мнениеот niki на Нед Юли 19, 2009 1:27 pm

moniku написа:Та,по темата.По улиците из Пл,две коли трудно се разминават,та само трамвай липсва... :)
Но ,ако се покрие барата,метро става..... :lol: :lol: :lol:


Това си е добра идея - да се направи метро, и да свързва частите на града - няма да е никак лошо и за бързо време ще се стига навсякъде. Хората ще го ползват и няма да има такива задръствания по улиците.
niki
 
Мнения: 145
Регистриран на: Пон Фев 16, 2009 5:36 pm

Re: Защо в Плевен не пуснат трамвай?

Мнениеот kalitko на Нед Юли 19, 2009 5:41 pm

Ники ти вярваш ли си като ги пишеш тия работи .Как точно се виждаш в плевенски трамвай.Ако го направят ще се отворят работни места за хора с идеи като твоята. Все някой трябва да го бута ....докато ние се возим.
kalitko
 
Мнения: 136
Регистриран на: Нед Апр 05, 2009 8:58 pm

Re: Защо в Плевен не пуснат трамвай?

Мнениеот niki на Нед Юли 19, 2009 9:01 pm

kalitko написа:Ники ти вярваш ли си като ги пишеш тия работи .Как точно се виждаш в плевенски трамвай.Ако го направят ще се отворят работни места за хора с идеи като твоята. Все някой трябва да го бута ....докато ние се возим.


Ако имах власт и възможност, щях да направя нещо, за да се отличи градът ми, а не като кметя - да нося столчето на Иван Костов и да забравям, че пред СДС е клетвата за кмет на Плевен. Да пада от облака и да си изпълнява функциите.

А колкото до работните места - нека има и хората да са щастливи. Що трябва да тънат в мизерия? Като гледам по улиците ни възрастните хора как държат по един хляб в чантите си и ходят оръфани, не ми се вярва, че сме в 21-и век, когато хората тръгнаха на почивки на Луната. Ако и ние ще бъдем в подобно положение?
niki
 
Мнения: 145
Регистриран на: Пон Фев 16, 2009 5:36 pm

Re: Защо в Плевен не пуснат трамвай?

Мнениеот pe6ost_88 на Нед Юли 19, 2009 9:53 pm

niki написа:Ако имах власт и възможност, щях да направя нещо, за да се отличи градът ми,

С трамваи да се отличава Плевен :lol: Ама то трамваи има и в София, а и по света.Кое му е различното? Да не говорим , че ако са такива трошки като софийските - бате по-добре недей...
По-рационално би било да се отличаваме с най-новите тролеи в България.А и ние вече се отличаваме с това, че на практика като изключим 1-цата нямаме друг транспорт, освен тролейбусен - който единствен наред с трамвайния е екологично чист.Самоче трамвайния е по-скъп, а и трябват широки улици , каквито в Плевен няма.
Плевен - център на Северозападния район за планиране
pe6ost_88
 
Мнения: 238
Регистриран на: Чет Фев 12, 2009 12:07 am

Re: Защо в Плевен не пуснат трамвай?

Мнениеот gogata на Нед Юли 19, 2009 10:23 pm

То това трамвая като върви не громоли на пътя? Като минава покрай теб пътя не се ли тресе? :D Не знам аз, ако искате пуснете влака да върви. 8-)
Най-добрият тулбар - за най-добрите!
Изображение
gogata
 
Мнения: 606
Регистриран на: Нед Ное 30, 2008 11:10 pm
Местоположение: Гр. Плевен - ж.к. "Сторгозия"

Re: Защо в Плевен не пуснат трамвай?

Мнениеот pe6ost_88 на Нед Юли 19, 2009 10:40 pm

gogata написа:То това трамвая като върви не громоли на пътя? Като минава покрай теб пътя не се ли тресе? :D Не знам аз, ако искате пуснете влака да върви. 8-)

Громоли , тресе се , звъни, дрънчи изобщо хората, които живеят по тия улици не знам как издържат.Естествено става дума за познатия ни софийски вариант.Иначе новата мотриса дето я пуснаха миналата година май беше е перфектна.Както ще са перфектни за Плевен и едни нови тролейбусни мотриси.
Плевен - център на Северозападния район за планиране
pe6ost_88
 
Мнения: 238
Регистриран на: Чет Фев 12, 2009 12:07 am

Re: Защо в Плевен не пуснат трамвай?

Мнениеот gogata на Нед Юли 19, 2009 11:00 pm

А знае ли се кога ще дойдат новите мотриси? Или цедят тролеите до последна капка? :roll:
Най-добрият тулбар - за най-добрите!
Изображение
gogata
 
Мнения: 606
Регистриран на: Нед Ное 30, 2008 11:10 pm
Местоположение: Гр. Плевен - ж.к. "Сторгозия"

ПредишнаСледваща

Назад към Градския транспорт

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron