zapleven.com

Free Website Templatesphpbb3 styles

има ли я ? - или не

има ли я ? - или не

Мнениеот ibudurov на Вто Окт 14, 2008 3:46 pm

моля за коментари по въпроса,
ако сте забелязали нередности от това естество сигнализирайте
ibudurov
 
Мнения: 106
Регистриран на: Сря Окт 01, 2008 3:58 pm

Re: има ли я ? - или не

Мнениеот sunbird на Пон Дек 01, 2008 12:49 pm

Разбира се, че я има. Друг е въпросът, че не се поддържа. И то не толкова от институциите отговорни за това, а от самите граждани. Наистина ми е неприятно, когато виждам как се налага детето ми да играе в пясъчник пълен с фасове и пластмасови чашки, а кошчето на 2 метра седи празно. Жалко е да виждаш подрастващи и млади хора, които не мислят за това и са безотговорни за своето собствено благосъстояние, макар че, доста често съм била свидетел и на майки правещи боклуци по градинките и площадките за игра. Надявам се, в края на краищата по лекa-лекa да се осъзнаят всички хора и да разберат, че за да живеят и да се чустват добре, зависи само и единствено от тях. Мога дълго време да дърдоря по темата, но нека и някой друг изкаже мнение. Дано този форум се популяризира и да имат смисъл усилията на хората, които ги е грижа къде и как живеят.
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
sunbird
 
Мнения: 40
Регистриран на: Пон Дек 01, 2008 11:37 am

Re: има ли я ? - или не

Мнениеот risti4a на Пон Дек 01, 2008 9:55 pm

Според мен е няма каквито гражданите на Плевен такъв и града демек отговорете си сами
Искаш ли да бъдем приятели?
Кажи, искаш ли да сме приятели?
Нека бъдем истински приятели!
Разкарай шибаните кучки и предатели!!!
risti4a
 
Мнения: 15
Регистриран на: Нед Ное 30, 2008 5:01 pm
Местоположение: Плевен

Re: има ли я ? - или не

Мнениеот sunbird на Вто Дек 02, 2008 4:04 pm

Точно това ти казвам Ристич, че я ИМА чистотата! Нима у вас си хвърляш фасовете по пода или пък опаковките от вафличките и тнт. Въпросът е, че много хора си хвърлят болкуците където им падне и НЕ ИМ ПУКА, щото "Нали не е у нас!!!"... Точно затова говоря.... веднъж видях много хубава майка с детенце, с хубав грим, прическа, дрехи... "пушка" отвсякъде..... та, въпросната КРАСОТЕВИНА, преди да си тръгне от градската градина, се наведе и остави под пейката цяло пликче с болкуци..... Тази жена се е постарала да изглежда добре, значи знае какво да направи, за да изглежда добре. Факта, че си изхвърли боклука под пейката, обаче, ме кара да мисля, че тая "мацка", всъщност е голяма мизерница и безотговорен човек(най-малкото). Така възпитава и децата си, които, като им направя забележка, ме гледат странно и си мислят, че нещо май съм хахо... Кво ги бърка да си сложат болкука в джоба/чантата, раницата/, ако няма кошче и по късно да го изхвърлят!?!? Предполагам, че нищо. Обаче, не! Нямат тази мисъл в главата си.... "Кво ти пука?" .... нали.....!?!?
Последна промяна sunbird на Вто Дек 02, 2008 4:09 pm, променена общо 1 път
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
sunbird
 
Мнения: 40
Регистриран на: Пон Дек 01, 2008 11:37 am

още малко докато съм под пара....

Мнениеот sunbird на Вто Дек 02, 2008 4:08 pm

А да не говорим за "бомите" с боклук, които хвърчат от терасите и настъпвам в тъмното по пътеките между блоковете.... Това пък вече е върха на мизерията, да си изхвърлиш пликчето с боклук на улицата, на път за работа.... дебилска му работа....пфу...
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
sunbird
 
Мнения: 40
Регистриран на: Пон Дек 01, 2008 11:37 am

Re: има ли я ? - или не

Мнениеот risti4a на Вто Дек 02, 2008 5:25 pm

Да ти кажа нищо не си видял и не само пликове ми даже от моя блок и котки летяха да не говорим че се показвам на терасата и над мен един се изхрачи добре че не ме нацели така че просто нямам думи вече боклуците в тоя град нямат краи просто
Искаш ли да бъдем приятели?
Кажи, искаш ли да сме приятели?
Нека бъдем истински приятели!
Разкарай шибаните кучки и предатели!!!
risti4a
 
Мнения: 15
Регистриран на: Нед Ное 30, 2008 5:01 pm
Местоположение: Плевен

Re: има ли я ? - или не

Мнениеот sunbird на Сря Дек 03, 2008 11:57 am

Ристич, ще ми е интересно да те чуя как ще си прочетеш написаното :D . Нямаш нито един препинателен знак! Така се губи от силата и смисъла на мнението. Пиши грамотно, не се излагай! :ugeek:
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
sunbird
 
Мнения: 40
Регистриран на: Пон Дек 01, 2008 11:37 am

Re: има ли я ? - или не

Мнениеот risti4a на Сря Дек 03, 2008 11:30 pm

момче аз тук съм за отбии време даже и не гледам като пиша с клавиатурата тук не съм в даскало пък и одавна съм го свършил така че през мен хуи
Искаш ли да бъдем приятели?
Кажи, искаш ли да сме приятели?
Нека бъдем истински приятели!
Разкарай шибаните кучки и предатели!!!
risti4a
 
Мнения: 15
Регистриран на: Нед Ное 30, 2008 5:01 pm
Местоположение: Плевен

До Ристича

Мнениеот sunbird на Чет Дек 04, 2008 10:09 am

OFF
risti4a написа:момче аз тук съм за отбии време даже и не гледам като пиша с клавиатурата тук не съм в даскало пък и одавна съм го свършил така че през мен хуи

1. Не съм момче!
2. Излагаш се още повече.
3. Явно ти липсват първите 7 години.
4. Като няма какво да кажеш, по-добре не пиши.
Това е, бъди здрав!
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
sunbird
 
Мнения: 40
Регистриран на: Пон Дек 01, 2008 11:37 am

Re: има ли я ? - или не

Мнениеот risti4a на Чет Дек 04, 2008 7:01 pm

Не знам какво ми липсва ама на думи си отворена и ги мелиш ама на живо сигурно мълчиш като пън така че въри си гледаи новините там по ТВ и не се занимаваи :lol:
Искаш ли да бъдем приятели?
Кажи, искаш ли да сме приятели?
Нека бъдем истински приятели!
Разкарай шибаните кучки и предатели!!!
risti4a
 
Мнения: 15
Регистриран на: Нед Ное 30, 2008 5:01 pm
Местоположение: Плевен

Следваща

Назад към ЧИСТОТАТА в ГРАДА?

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron