zapleven.com

Free Website Templatesphpbb3 styles

Моля,почистете след Вашето куче!

Моля,почистете след Вашето куче!

Мнениеот mary_dj на Сря Дек 03, 2008 12:20 am

От няколко месеца се опитам да облагородя "боклучената площ" до магазина ми и да направя една малка сладка градинка с разни зеленини и цъфтящи.Като игнорираме спринцовките,наилоновите торби4ки,счупените бутилки ( :oops: ) и т.н.,които почиствам с най-голямо усърдие и ентусиазъм всеки понеделник :!: ,не мога да разбера собствениците на домашни любимци(и аз съм такава).Толкова ли е е трудно да видят ,че някой се опитва да направи нещо добро за квартала ИМ ,толкова ли е трудно да дръпнеш кучето СИ да не изрови и да не се издриска в току-що посетите и засадени растения :ugeek: При положение ,че ме виждат с градинарските ръкавици и инструменти всеки ден! :x .
Мисля,че всичко зависи от мандалитета на човека,затова и мнението ми е крайно "крайно",в Плевен хората не са готови за MALL,не са готови да остават за уикенда в града (да си ходят на село!!!!),не са готови да ти отговорят с "Добър ден" на "Добър ден"....
И те така....
Когато видя в Плевен някой да почиства след кучето си ,ще е сигурен знак за мен,че "Някога нещо ще се оправи и в нашия град!"
mary_dj
 
Мнения: 1
Регистриран на: Вто Дек 02, 2008 10:28 pm

Re: Моля,почистете след Вашето куче!

Мнениеот ibudurov на Чет Дек 04, 2008 8:40 am

Mary , за съжаление си много права и ядосана ,че за много неща не сме дорасли, включително и за Мола. Дрехите не правят човека ,защото как се казваше в онази поговорка че Вълка козината си мени ,а нрава Не.Човек и за милиони да се облече отгоре, отдолу може пак да си остане човече.Луксозните облекла не помагат когато продължаваш да си живееш в кочинката, която ти самия си си създал, и не осъзнаваш че от теб зависи дали да излезеш от нея.

Така че да започнем да почистваме след себе си !
ibudurov
 
Мнения: 106
Регистриран на: Сря Окт 01, 2008 3:58 pm

Re: Моля,почистете след Вашето куче!

Мнениеот sunbird на Чет Дек 04, 2008 5:56 pm

Mary_dj, оценявам усилията ти и съжалявам, че няма резултат от тях! Вместо хората да те вземат за пример и да си направят живота по чист, и приятен, те разрушават това което са направили другите, заедно с ентусиазма им. Според мен мерките трябва да са много крайни, все пак това е частна собственост, нали?!?! Пожелавам ти успех и дано има повече хора като теб!!!
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
sunbird
 
Мнения: 40
Регистриран на: Пон Дек 01, 2008 11:37 am


Назад към Зелените площи , Детските площадки, Пейки, Чешмички, Спортни съоръжения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта

cron