zapleven.com

Free Website Templatesphpbb3 styles

Предложение

Предложение

Мнениеот petkov на Нед Ное 30, 2008 8:29 pm

Мисля,че е крайно време улица"Цар борис" 3ти в отсечката от хотел Ростов до кръстовището на дом на книгата,да стане еднопосочна!Движението там е кошмарно,а по някога - невъзможно !Този факт го знае всеки от общината ,а дори и кмета(ако не знаят още по зле)просто трябва някой да си върши работата!Два три знака едва ли ще ощетят отънелия общински бюджет.Откри се нов МОЛ,идват празници...надявам се господа,че ви пука все още за горкия плевенски шофъор!
petkov
 
Мнения: 8
Регистриран на: Нед Ное 30, 2008 8:03 pm

Re: Предложение

Мнениеот gogata на Пон Дек 01, 2008 12:06 am

Аз пък си мисля че това трябва да се гласува. :mrgreen: Майтапя се. Ами да ти кажа, ако въпросът е отправен към хора, които не минават от там, едва ли ще го решат.
Най-добрият тулбар - за най-добрите!
Изображение
gogata
 
Мнения: 606
Регистриран на: Нед Ное 30, 2008 11:10 pm
Местоположение: Гр. Плевен - ж.к. "Сторгозия"

Re: Предложение

Мнениеот petkov на Пон Дек 01, 2008 10:23 am

Гога,въпросът ми е птправен към хората,които управляват града ни и трябва да са запознати с проблемите ни!А това,че не минават от там си е тяхна работа.По тая логика трябва да караме по пътя по който кара кмета,там сигурно всичко е ок.
petkov
 
Мнения: 8
Регистриран на: Нед Ное 30, 2008 8:03 pm

Re: Предложение

Мнениеот gogata на Пон Дек 01, 2008 12:02 pm

Може и да не вземат под внимание "молбата ти" "запитването ти", защото:
1. Няма поставено лице, което да отговаря на всеки допитващ се по сайтът, следователно никой няма да има грижа да ти реши проблемът.
2. Ако общинарите не са се сблъскали с трудностите, то те няма как да са наясно че наистина са такива, каквито ги описваш. "Царят най-добре вижда, когато е сред народа". Това ти казвам. Това че един се е оплакал, че му е трудно, не означава нищо.
Иначе е чудесно, че сигнализираш, би било хубаво да има още много хора като теб да отбелязват проблемите, но истинският проблем е че не можеш да разбереш, какво мислят по проблемът там горе. :)
Най-добрият тулбар - за най-добрите!
Изображение
gogata
 
Мнения: 606
Регистриран на: Нед Ное 30, 2008 11:10 pm
Местоположение: Гр. Плевен - ж.к. "Сторгозия"

Re: Предложение

Мнениеот petkov на Пон Дек 01, 2008 2:15 pm

Надявам се,че като си е направил пощенска кутия кмета,ще си чете писмата, а ние трябва да си ревем за проблемите,иначе за какво са подобни сайтове и пощенски кутии? Вярно тия горе май въобще не мислят! или по точно: не ни мислят
petkov
 
Мнения: 8
Регистриран на: Нед Ное 30, 2008 8:03 pm

Re: Предложение

Мнениеот risti4a на Пон Дек 01, 2008 10:08 pm

Незнам за осветелиние има ама пък улиците покраи блоковете на жк.Дружба за ужас и така са от години и всеки минава и вика колата ми се потроши незнам си кво ми земете се го оправете тоя път стига с тоя център има хора и в Дружба земете се стегнете па го оправете един път завинаги не ви ли писна вече
Искаш ли да бъдем приятели?
Кажи, искаш ли да сме приятели?
Нека бъдем истински приятели!
Разкарай шибаните кучки и предатели!!!
risti4a
 
Мнения: 15
Регистриран на: Нед Ное 30, 2008 5:01 pm
Местоположение: Плевен

Re: Предложение

Мнениеот gogata на Вто Дек 02, 2008 2:35 am

petkov написа:Надявам се,че като си е направил пощенска кутия кмета,ще си чете писмата, а ние трябва да си ревем за проблемите..

Грешиш! Най-малкото кмета ще седне да чете тук! Кмета е твърде зает човек, пък и да има нещо, което някой иска да му пише, то минава през рецензия! Като по филмите - секретарки, мениджъри. Специално за този сайт, не виждам оторизирано лице, което да отговаря за проблемите! Така че всички твои думи тук са на вятъра. Да не кажа че този сайт е измислен с цел хората като теб да си изливат мъката и да седнат мирно и спокойно на седлото си.... :D :lol: Съжалявам, но това виждам, това казвам. Ако е друго, нека някой ме поправи и посочи - кое е лицето, което е на "ти" с общината? :shock: Кое? Няма такова. Тук сме само ние! Тука сме сами! :mrgreen: Ако имаше диалог с общинар, щеше да е добре. Но няма никакъв. :(
Най-добрият тулбар - за най-добрите!
Изображение
gogata
 
Мнения: 606
Регистриран на: Нед Ное 30, 2008 11:10 pm
Местоположение: Гр. Плевен - ж.к. "Сторгозия"

Re: Предложение

Мнениеот магито на Вто Дек 02, 2008 9:03 am

Понеже пише пощенската кутия на кмета та и аз да питам.Улиците в 9-та почти не са осветени ще има ли някаква промяна или това е във връзка със световната финансова криза???

И малко OFF това заместител на един друг форум ли трябва да се явява или е прах в очите?
магито
 
Мнения: 22
Регистриран на: Вто Дек 02, 2008 8:59 am

Re: Предложение

Мнениеот gogata на Вто Дек 02, 2008 9:36 am

Е Маги, ти какво очакваш? Не виждаш ли че няма компетентен да ти отговори? Те още не знаят за тази "поща", а ти искаш отговор.... :) :lol: Фал Старт. :D
Най-добрият тулбар - за най-добрите!
Изображение
gogata
 
Мнения: 606
Регистриран на: Нед Ное 30, 2008 11:10 pm
Местоположение: Гр. Плевен - ж.к. "Сторгозия"

Re: Предложение

Мнениеот магито на Вто Дек 02, 2008 10:08 am

Гога, то въпроса ми май е риторичен и не очаквам отговор, надявам се, а надеждата умира последна.
магито
 
Мнения: 22
Регистриран на: Вто Дек 02, 2008 8:59 am

Следваща

Назад към Улиците и Уличното осветление

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron