zapleven.com

Free Website Templatesphpbb3 styles

мотоциклетът и градът

мотоциклетът и градът

Мнениеот krachunov на Пон Дек 08, 2008 2:01 pm

ПРОТЕСТИРАМ СРЕЩЪ ЗАТВАРЯНЕТО НА ЕДИНСТВЕНАТА ГЛАВНА УЛИЦА САН СТЕФАНО ЗА МОТОЦИКЛЕТИ!!! ТОВА ВСЕ ОЩЕ Е СВОБОДНА СТРАНА! СТРАНА В КОЯТО НАЙ СВОБОДОЛЮБИВИТЕ ХОРА(МОТОЦИКЛЕТИСТИТЕ) СМЕ ПРИНУДЕНИ ДА СЕ "КРИЕМ" ИЗ КРАЙНИТЕ УЛИЦИ НА ГРАДА КАТО ПРЕСТЪПНИЦИ! НИЕ НЕ СМЕ ПРЕСТЪПНИЦИ НЕ ПРЕЧИМ НА НИКОГО ИСКАМЕ ДА МИНАВАМЕ ГОРДО ПРЕС ЦЕНТЪРА НА ГРАДА !!! НИЕ СМЕ ПАТРИОТИ И ХОРА С ЧЕСТ! РАВЕНСТВО ЗА АВТОМОБИЛИСТИ И МОТОЦИКЛЕТИСТИ!!!СВОБОДА ЗА СВОДОЛЮБИВИТЕ!!!!!!!!!!!!!!!
krachunov
 
Мнения: 12
Регистриран на: Пон Дек 08, 2008 10:50 am

Re: мотоциклетът и градът

Мнениеот bate vasko на Пон Дек 15, 2008 1:28 am

Съгласен съм с теб за това че мотоциклетите имат място по централните улици на града, но "Минаването Гордо" някой и до сега го правят със повече от 100 км/ч без да се съобразяват, че на метър встрани се движат пешеходци и при едно поднасяне може да има последствия и за мирно преминаващия гражданин.
И заради такива хора си патят всички от "бранша".

Пожелавам на всички мотоциклетисти по свободно каране в нашия град. А на себе си скорошно преминаване в техните редове.
bate vasko
 
Мнения: 38
Регистриран на: Пон Дек 01, 2008 8:13 pm

Re: мотоциклетът и градът

Мнениеот Stoyan на Вто Дек 16, 2008 8:27 pm

Затварянето на центъра на града за мотоциклети и мотопеди е НЕЗАКОННО, нелепо и ограничава исконното ни право да се придвижваме с едно напълно законно, по-екологично и по-практично превозно средство. Навсякъде по света, дори в северните страни, придвижването с мотоциклети и особено с мотопеди се стимулиура. Да не говорим за южните страни. Чудя се какво ли би се случило, ако някой въведе такава безумна забрана в Гърция?!

Полицията вместо да си върши работата и да хваща и глобява кретените, които се състезават с пистови мотори по най-натоварената улица, затваря улицата за всички видове двуколесни МПС. Що за идиотия?!?!? Нима оградите на Данаил Попов не се смазват от коли всеки месец? Да забранят и колите по тази логика :x

Достъпът ни до центъра на града (улицата пред Ростов, Central Mall, улицата на цветята) е напълно блокиран. Дори с обиколки по малките улици не може да се стигне до там. Мотоциклетът и мотопедът са законни превозни средства и аз не разбирам защо някой ми забранява да се придвижвам с мотопед в града. На мен лично ми е ограничен достъпа дори до имота, който притежавам (в блок "Балкан").
Карам 125-кубиков мотоциклет, тип скутер, който е в пъти по-екологичен, практичен и подходящ за града от кола. Защо ми забранявате да си го карам?!?!

Имам абсолютно сериозно намерение да заведа дело срещу община Плевен заради забраната. Призовавам всички хора, които са потърпевши от забраната да се свържат с мен. Тъй като съм репортер в би ти ви, имам намерение да направя репортаж по темата. Предпочитам да се съберат достатъчно на брой хора, който да застанат зад каузата.

Ограничаването на свободното придвижване, особено с едно екологично и типично градско превозно средство каквото е мотопеда, е абсолютно незаконно и най-малкото твърде непрактично и глупаво!

Очаквам съмишленици, за да започнам борбата за правото да се придвижваме с мотоциклет!

Стоян Георгиев
Stoyan
 
Мнения: 1
Регистриран на: Вто Дек 16, 2008 8:04 pm
Местоположение: София/Плевен

Re: мотоциклетът и градът

Мнениеот krachunov на Чет Дек 18, 2008 7:54 pm

bate vasko написа:Съгласен съм с теб за това че мотоциклетите имат място по централните улици на града, но "Минаването Гордо" някой и до сега го правят със повече от 100 км/ч без да се съобразяват, че на метър встрани се движат пешеходци и при едно поднасяне може да има последствия и за мирно преминаващия гражданин.
И заради такива хора си патят всички от "бранша".

Пожелавам на всички мотоциклетисти по свободно каране в нашия град. А на себе си скорошно преминаване в техните редове.

Аз съм върло против карането с такива скорости но не забравяй, че е пълно с коли които карат по този начи!! Да затворим ли центъра за коли? За това се плащат данъци и се финансира полицията. Още повече че градът е пълен с камери и не е лесно да не бъдете открит ако карате така!
krachunov
 
Мнения: 12
Регистриран на: Пон Дек 08, 2008 10:50 am

Re: мотоциклетът и градът

Мнениеот krachunov на Вто Мар 03, 2009 8:36 pm

Моля власт имащите да изтрият темата! Срамувам се от "обилния" иетрес към темата! Срамувам се че в този град на никого ме му пука за нищо! На връх националня празник се срамувам от обществото ни!"Първо дойдоха...

Първо дойдоха за комунистите
и аз не казах нищо,
защото не бях комунист.
После дойдоха за социалдемократите
и аз не казах нищо,
защото не бях социалдемократ.
После дойдоха за членовете на профсъюзите
и аз не казах нищо,
защото не бях член на профсъюза.
После дойдоха за евреите
и аз не казах нищо,
защото не бях евреин.
После дойдоха за мен
и до тогава не беше останал никой,
който да каже нещо за мен."
Бездушието и безличноста ви скъпи съграждани ще ви съсипятзащото ТЕ няо ден ще дойдат и за ВАС!!!
Честит празник и не забравяйте че сизаслужавате съдбата!!
krachunov
 
Мнения: 12
Регистриран на: Пон Дек 08, 2008 10:50 am

Re: мотоциклетът и градът

Мнениеот teddy.minkov на Чет Мар 05, 2009 12:06 am

И аз се сетих за Гърция...
Определено в Плевен не бива да бъдат спрени мотоциклетите в никоя тяхна разновидност! Просто скоростните /комплексарски/ изпълнения трябва да се следят и санкционират жестоко. Наистина нито веднъж в Гърция където в Атина и всички големи градове мотоциклетът е основното превозно средство и гледат на него като на такова. Там ги карат и много млади и много стари, но не видях вътре в град някой да се "състезава".
Ето че пак опряхме до вица: "вършат ли си добре работата" компетентните "органи"... :D
Не ми пречи че сънувам на английски. Дразнят ме китайските субтитри...
teddy.minkov
 
Мнения: 299
Регистриран на: Вто Яну 06, 2009 10:13 pm
Местоположение: Плевен

Re: мотоциклетът и градът

Мнениеот niki на Пет Мар 06, 2009 10:53 pm

Явно компетентните органи не си вършат работата като хората, щом вечер след 20 часа, навън са гонки, а КАТ-аджиите рупат дюнери до някоя бутка. Особено типично е да ядат на павилиона до болницата, и да гледат как от другата страна на платното се правят гонките... Да не говорим, че идва пролет и лято и децата все повече играят навън, а лудите не се свършиха, да минават по тесни улици с 200 км...
niki
 
Мнения: 145
Регистриран на: Пон Фев 16, 2009 5:36 pm


Назад към Улиците и Уличното осветление

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron