zapleven.com

Free Website Templatesphpbb3 styles

"За Свободни Плевенски Улици"

Re: "За Свободни Плевенски Улици"

Мнениеот always на Чет Фев 26, 2009 1:47 pm

Ами то в разпоредбите и сега пише ,че на определена площ трябва да има определен брой паркоместа.Хайде сега познайте дали общината ги следи тези неща.А как се дават разрешителни за строеж без въобще да има паркоместа се сещайте сами.
От Плевен за Плевен
always
 
Мнения: 47
Регистриран на: Вто Дек 30, 2008 10:57 am
Местоположение: Плевен

Re:

Мнениеот abc на Чет Фев 26, 2009 2:19 pm

Всички сме виновни.

Редовно, когато имам работа в центъра и съм с колата спирам на паркинга на Манеца. Почти винаги уличката е задръстена и два автомобила не могат да се разминат, а паркингите са полупразни. Веднъъж, след като 20 минути излизах от паркинга, поради невъзможност към дома на книгата в обратната посока - Цецо Спасов звъннах на полицията и си изкарах яда. Те пък взеха, че пратиха патрулка :D

Сетих се за една позната, която спряла на колелото за да изчака трафика от към сторгозия и изведнъж нещо я ударило в багажника. Слиза, една девойка тип Принцескатаначичоспаричките с черна Тойота леко отворила прозореца и заявила "Аз съм с каско, не ме интересува!" обиколила я и запрашила. Познатата чак онемяла и забравила да погледне номера :lol:

Та тази принцеска на чичо да не мислите, че и пука за знаци, ограничения и от поредицата?
Тя е с каско. И много руса ;)
Изображение Изображение
abc
 
Мнения: 556
Регистриран на: Пон Ное 03, 2008 8:27 pm
Местоположение: Плевен

Re: "За Свободни Плевенски Улици"

Мнениеот niki на Чет Фев 26, 2009 10:13 pm

ibudurov написа:За недостаъчните места за спиране пред блоковете, е нужно всяка новострояща се сграда да има предвидени гаражни места към всеки един апартамент по едно - това според мен задължително, а не магазини под път и над път и на всяко блокче по два.


По този повод от 1 март община Бургас принудително започва затваряне на гаражите използвани не по предназначение и задължава собствениците им да ги ползват именно като гаражи, а не за други цели.
niki
 
Мнения: 145
Регистриран на: Пон Фев 16, 2009 5:36 pm

Предишна

Назад към Улиците и Уличното осветление

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron