zapleven.com

Free Website Templatesphpbb3 styles

БОБИ КРУМОВ - Плевенската надежда в МАУНТИНБАЙКА

БОБИ КРУМОВ - Плевенската надежда в МАУНТИНБАЙКА

Мнениеот ibudurov на Сря Мар 24, 2010 1:42 pm

И така, след дълго проучване се оказа, че Стийв Пийт има роднина в България – небезизвестният Боби Крумов от Плевен.

Ако сте на състезание някъде, няма как да не познаете високото момче с лъскавото зелено-розово колело и позьорските дрешки. Това е единственият и неповторим Боби Рейсинг, с когото, ако решите, винаги може да се сборите. Как да не го харесва човек?

Изображение

Име, години,?
Казвам се Боби, на 17 години съм, от Плевен.

Излезе ти прякор на борец - и с това ли се занимаваш?
Да, спортувам от 5 години класическа борба. Много красив и атрактивен спорт, с който ме запозна моят по-голям брат. Въпреки че го тренирам обаче, не е моят спорт, и въпреки че съм в спортно училище с профил борба, спортът, който ми е на сърцето и който ми харесва, е колоезденето

Караш ли за някой отбор?
Да, за Ram Bikes.

Какви успехи си имал?
Най-доброто ми постижение за сега е 3-тото място на международното състезание в Босна и Херцеговина. Също така имам едно 3-то място на състезание по XC в Плевен, а миналата година на същото състезание станах шампион. На Сопот съм стигал седмо или осмо място, не си спомням точно. В Македония миналата година станах седми. На Drop’n’Roll-а в Румъния станах 4-ти при юноши - с един ден тренировки на трасето бях на стотни от третото място.

Любимо място за каране?
Сопот и Плевен, защото на тези две места съм карал най-много.

Къде по-точно джиткате в Плевен?

Имаме една скоростна пътека в близост до един култов ресторант и старата ски писта. До язовирите в Кайлъка също имаме някои пътеки, които малко или много сме преправяли, за да може да са по-интересни за каране. Освен класическите ХС или, както ги наричаме в Плевен, „ДХ пътеки”, имаме и квартална писта. На нея много млади момчета и момичета идват да се учат да карат, а по-старите карачи като мен си поддържат формата.

Изображение

Цялото интервю вижте ТУК http://www.mtb-bg.com/index.php/other/interview/1073-interview-100323-bobikrumov
ibudurov
 
Мнения: 106
Регистриран на: Сря Окт 01, 2008 3:58 pm

Re: БОБИ КРУМОВ - Плевенската надежда в МАУНТИНБАЙКА

Мнениеот ibudurov на Чет Апр 01, 2010 12:02 am

Нова победа за БОБИ в Пловдив на състезанието "MINI DOWNHILL" - втори кръг
Въпреки тежките условия на трасето от дъжда и студения вятър, не попречиха на нашите байкъри да покажат най-доброто от себе си и да победят в това спускане. Първо място за Боби при най-големите, и първо при най-малките за Мартин Ненчев.И заслужени аплодисменти за двамата.

Изображение
МАРТИН
Изображение
ibudurov
 
Мнения: 106
Регистриран на: Сря Окт 01, 2008 3:58 pm


Назад към Спорт

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron