zapleven.com

Free Website Templatesphpbb3 styles

Новите мацки,първо сън,после....

Новите мацки,първо сън,после....

Мнениеот moniku на Сря Сеп 02, 2009 8:49 pm

Изображение
Сън, предпазване от стрес... Това са главните приоритети за жените.
Изненадвщо представителите на нежния пол поставят любовните ласки едва на седмо място.
Това показва най-ново изследване в САЩ, в което са участвали 1000 жени.
Експертите, участващи в проучването, обясняват, че на първо място дамите поставят съня си.
След това идва нивото на стрес, разпускането, здравословното хранене, пиенето на вода, времето за упражнения и чак след всичко това идва сексът.
Така учените обясняват, че за жените по-важно е да са здрави, отколкото да са в крак с модата в секса.
По-важна за тях от здравето е единствено интелигентността.
dnes.bg
moniku
 
Мнения: 872
Регистриран на: Нед Юли 05, 2009 2:36 pm

Re: Новите мацки,първо сън,после....

Мнениеот abc на Сря Сеп 02, 2009 9:43 pm

Не знам кои жени са питали Изображение ама в анкетираните има нещо сбъркано. Такава почит към интелекта, съня и прочие има само в Мис едикакво си. Но те могат всичко :lol:
Изображение Изображение
abc
 
Мнения: 556
Регистриран на: Пон Ное 03, 2008 8:27 pm
Местоположение: Плевен

Re: Новите мацки,първо сън,после....

Мнениеот Ваня1 на Сря Сеп 02, 2009 10:39 pm

Явно в анкетата не са попаднали 18-25 годишни,щото резултата щеше да е друг ;)
Ваня1
 
Мнения: 195
Регистриран на: Вто Юли 07, 2009 10:55 pm

Re: Новите мацки,първо сън,после....

Мнениеот zdravkop на Чет Сеп 03, 2009 11:57 am

Ваня, жените над 25 години да не би да не правят секс? Не знам на колко години си, но бъди сигурна, че жените над тазивъзраст не отстъпват по нищо на младите момичета в леглото, дори ги превъзхождат.
zdravkop
 
Мнения: 285
Регистриран на: Сря Окт 01, 2008 3:58 pm

Re: Новите мацки,първо сън,после....

Мнениеот drumata на Чет Сеп 03, 2009 9:26 pm

Аз даже мисля, че жените над 30 по-често си признават колко често си мислят за секс всъщност :lol:
abc написа:Айде един дървен философ.
drumata
 
Мнения: 736
Регистриран на: Сря Юли 08, 2009 9:43 pm

Re: Новите мацки,първо сън,после....

Мнениеот chervenata на Пет Сеп 04, 2009 3:58 pm

Жените просто по-късно узряват от мъжете за секс. Нямам предвид половата им зрялост за възпроизводство, а естественото хормонално развитие водещо до редовно високо ниво на либидото. Та жените над 27-28 имат по-голямо желание за секс, докато при мъжете това ниво е достигнато около 22 годишна възраст. С една дума 30 годишните рулз. :D
Обаче пък това не означава, че анкетата е сбъркана в своята вярност. Просто нежния пол има емоционални и биологични приоритети. Пък и днешните мъже толкова се оженствениха, че по-скоро разменят рецепти за маска на лицето отколкото сексуални намеци.
chervenata
 
Мнения: 361
Регистриран на: Пон Авг 10, 2009 1:36 pm

Re: Новите мацки,първо сън,после....

Мнениеот CharlesJk8 на Чет Апр 23, 2015 11:56 am

Ваня, госпожи повече от 25 години не биха имали полов акт? Не знам на колко години си, но увери, че дамите над tazivazrast никакъв шанс втори курс в сравнение с млади дами в леглото, дори ги превъзхождат.
Nooralamshahzad
CharlesJk8
 
Мнения: 2
Регистриран на: Съб Мар 28, 2015 8:32 am


Назад към Говорилня

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron