zapleven.com

Free Website Templatesphpbb3 styles

КАК ЕДНО"БЪЛГАРО-АЛБАНСКО"СДРУЖЕНИЕ УНИЖАВА СЪНАРОДНИЧКИТЕ Н

КАК ЕДНО"БЪЛГАРО-АЛБАНСКО"СДРУЖЕНИЕ УНИЖАВА СЪНАРОДНИЧКИТЕ Н

Мнениеот Bgpl на Сря Ное 13, 2013 12:47 am

Искам да предпазя всички онези българки,които търсят работа като детегледачки.От много време се появява една обява с примамливо обещание за гледане на две деца,близнаци с име за контакт Люси и тел.07949587638 England.
Каква е истината-жената е българка,от Плевен,завършила тамошния медицински институт,преди 20-ина години,ЛЮдмила Петрова Пейчева,дошла в England пак тогава.Понастоящем живее в едно село до Колчестер,и поредния си мъж-албанец.Обикновенно избира онези,които са"закъсали" в смисъл българки останали буквално на улицата,без работа и пари,оплакващи се,без значение дали са чистачки или каквито и да било.Това обаче не е всичко.Същата има още 4 деца.... 3 по на 10 години и едно на 23.Общо 6.Та,жената,която отива там освен с двете близначки на 2 години,слугува и на 3-те,които всяка вечер идват в къщата и след тях чистенето продължава с часове.Има и друго,гледат животни,овце,кокошки,пуйки(НАЛИ АЛБАНЦИТЕ ТРЯБВА ДА ЯДАТ),за които пак същите жени се грижат.Винаги наема 2 .Напртавила си е добре сметката(никога не наема англичани на работа-българки и румънки).Работи се без почивен ден.Тя винаги е с другите деца,по-големите,и никога с малките.Бавачките спят при децата,тя никога,тоест на разположение 24 часа,чистене,готвене,деца,никакви развлечение,никакво излизане от дома.Освен всичко друго се слугува и на албанци,старите родители на мъжа и,които идват в къщата и през месец.Да не се споменават и братятя на мъжа и-3,които живеят наблизо.Ужасен съм от това и повярвайте ми,не искам да се занимавам с хора,за които другите не означават нищо. а е и под достойнството ми като българин да се занимавам с деградирали хора)Моя позната беше там близо половин година,от нея го знам,а и съм ходил лично,за да я видя.За моя радост,се измъкна от там.А аз без нейно съгласие пиша това,защото съм убеден,че освен около 20 жени,които са се сменили там,ще има още и други заблудени.Жалко,че е българка,и че е от град с традиции.Така добре са я оплели в мрежата си поредния и с 10 години по-млад мъж-албанец,и цялата му рода,че приличат на хиени.Срамно е,че унижава сънарорничките си,че има толкова уродство в живота и.
Bgpl
 
Мнения: 1
Регистриран на: Сря Ное 13, 2013 12:26 am

Назад към Говорилня

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron