zapleven.com

Free Website Templatesphpbb3 styles

ДЕНЯТ в който ще Умрете!

ДЕНЯТ в който ще Умрете!

Мнениеот gogata на Пет Яну 08, 2010 1:33 pm

Аз ще живея, колкото средно живеят жените, това е ПОДВИГ, а за вас не отговарям, като не знаете как да живеете, ще живеете по-малко от мен! :D
Анкетата е много хубава и ще ви накара да се замислите и коригирате начина на живот. Лошото е че накрая трябва да пуснете два SMS-a.... :lol: :D Но поне се ориентираш колко ти остава.
:D

Изображение
Най-добрият тулбар - за най-добрите!
Изображение
gogata
 
Мнения: 606
Регистриран на: Нед Ное 30, 2008 11:10 pm
Местоположение: Гр. Плевен - ж.к. "Сторгозия"

Re: ДЕНЯТ в който ще Умрете!

Мнениеот chervenata на Пет Яну 08, 2010 4:25 pm

Бе ти си бил голям баламурник да се вътриш два есемеса(ако не се лъжа по 2,40лв всеки) за нещо дето няма от къде да го знаят! :lol:
chervenata
 
Мнения: 361
Регистриран на: Пон Авг 10, 2009 1:36 pm

Re: ДЕНЯТ в който ще Умрете!

Мнениеот teddy.minkov на Пет Яну 08, 2010 4:48 pm

А според мен няма значение КОЛКО, а КАК, с каква съвест и какво ще оставя след себе си...
Не ми пречи че сънувам на английски. Дразнят ме китайските субтитри...
teddy.minkov
 
Мнения: 299
Регистриран на: Вто Яну 06, 2009 10:13 pm
Местоположение: Плевен

Re: ДЕНЯТ в който ще Умрете!

Мнениеот gogata на Пет Яну 08, 2010 11:00 pm

chervenata написа:да се вътриш .... за нещо дето няма от къде да го знаят! :lol:

Знае се! Знае се! В природата има закони, които дават отражение върху продължителноста на живота ти! Хубаво би било да си бележиш някоя дата и да си четеш дните. В противен случай току виж че не си си оползотворил живота или не си осетил как са прелетели годинките ти. Трябва да си глупав за да не проумяваш кончината си. Човек трябва да си направи равносметка как живее и за колко време ще успее да изгради нещо, за което се бори. Ако не осъзнаваш края и не виждаш напред, значи си късоглед и ще бъдеш повален без предупреждение. :D Това е защото си глупав като животно, те умират неочаквано. :lol: :D А пък аз си избирам една дата по подразбиране и ще й се радвам с интерес. И ако я премина, значи печеля! :mrgreen: Човек е необходимо винаги да се стреми да надминава възможностите си. И да бъде подготвен за раздяла със света....! :mrgreen: Ти обаче червенушке, ти не си наясно как живееш (дали е ползотворно) и колко време ти се полага! Като кон с капаци си, ще се гътнеш отведнъж и ще се вайкаш в болницата - от къде ти е дошло. Сигурно истинската причина за смъртта ти ще бъде шок или страх от смъртта. :lol: Защото не си била подготвена и изведнъж решаваш че ти е време. Докато аз полекичка ще съм привикнал на тръпката и ще си ида спокоен. :P Хайде сега, перпетомобилето да се радва на живота си докато се появят докторите да й кажат, че е безнадежден случай.... :mrgreen:
Най-добрият тулбар - за най-добрите!
Изображение
gogata
 
Мнения: 606
Регистриран на: Нед Ное 30, 2008 11:10 pm
Местоположение: Гр. Плевен - ж.к. "Сторгозия"

Re: ДЕНЯТ в който ще Умрете!

Мнениеот chervenata на Съб Яну 09, 2010 10:25 am

gogata написа:Знае се! Знае се! В природата има закони, които дават отражение върху продължителноста на живота ти! Хубаво би било да си бележиш някоя дата и да си четеш дните. В противен случай току виж че не си си оползотворил живота или не си осетил как са прелетели годинките ти. Трябва да си глупав за да не проумяваш кончината си. Човек трябва да си направи равносметка как живее и за колко време ще успее да изгради нещо, за което се бори. Ако не осъзнаваш края и не виждаш напред, значи си късоглед и ще бъдеш повален без предупреждение. :D Това е защото си глупав като животно, те умират неочаквано. :lol: :D А пък аз си избирам една дата по подразбиране и ще й се радвам с интерес. И ако я премина, значи печеля! :mrgreen: Човек е необходимо винаги да се стреми да надминава възможностите си. И да бъде подготвен за раздяла със света....! :mrgreen: Ти обаче червенушке, ти не си наясно как живееш (дали е ползотворно) и колко време ти се полага! Като кон с капаци си, ще се гътнеш отведнъж и ще се вайкаш в болницата - от къде ти е дошло. Сигурно истинската причина за смъртта ти ще бъде шок или страх от смъртта. :lol: Защото не си била подготвена и изведнъж решаваш че ти е време. Докато аз полекичка ще съм привикнал на тръпката и ще си ида спокоен. :P Хайде сега, перпетомобилето да се радва на живота си докато се появят докторите да й кажат, че е безнадежден случай.... :mrgreen: [/color]

Пепел ти на езика елементарий ниеден! :D
Мноо си прост ще знаеш! Равносметката на живота не се измерва с календара ти личен. Важни са делата ти. На твоя принцип мога да си набележа датата утре, и всеки ден утре, и пак да съм печеливша(неясно дали)! Само че аз не бих предизвиквала така смело съдбата. Никой няма право да коментира и управлява така грубиянски и левашки човешкия живот. Освет това вярвам, че човешката мисъл може да се преобразува във форма и всяко едно мое мислено направление в тая смъртоносна посока би било грешно и опасно. Да ти го преведа - мислейки активно за деня на смъртта си се приближаваш доста бързо до нея! Точно тая дата от бъдещето не държа да зная, кога ми е писана. Само идиоти и луди не се страхуват от нея! Иначе да знае се, но е написана в Акашовите записи, до които такива елементарии като тебе нямат достъп. Малцина са призваните и избрани да имат достъп до божествената промисъл.
Не съм сектантка! Малко повече вземи и чети!
chervenata
 
Мнения: 361
Регистриран на: Пон Авг 10, 2009 1:36 pm

Re: ДЕНЯТ в който ще Умрете!

Мнениеот gogata на Съб Яну 09, 2010 10:56 am

За пръв път виждам празноглед човек, който не го интересува утрешния ден. Хвала да ти е... :D
Най-добрият тулбар - за най-добрите!
Изображение
gogata
 
Мнения: 606
Регистриран на: Нед Ное 30, 2008 11:10 pm
Местоположение: Гр. Плевен - ж.к. "Сторгозия"

Re: ДЕНЯТ в който ще Умрете!

Мнениеот chervenata на Съб Яну 09, 2010 4:35 pm

gogata написа:За пръв път виждам празноглед човек, който не го интересува утрешния ден. Хвала да ти е... :D

Като те чета още много работи имаш за пръв път да видиш. :D
chervenata
 
Мнения: 361
Регистриран на: Пон Авг 10, 2009 1:36 pm

Re: ДЕНЯТ в който ще Умрете!

Мнениеот teddy.minkov на Нед Яну 10, 2010 7:13 pm

Аз за първи път виждам такъв "прочит" на думите: да се интересува човек от утрешния ден!!! Доколкото разбирам gogata се интересува само кога ще умре а не как ще живее утре. Ако наистина това е смисъла на думите: да се интересуваш от утрешния ден, то предпочитам да съм в друг отбор и "да не се интересувам".
Ега ти, мислех си че с нищо повече не можеш да ме втрещиш Goga, ама не... Няма ли какво да осмисля живота ти до "заветния" ден който чакаш толкова подготвен? И изобщо, ама изобщо не мисля че си подговен.
Не ми пречи че сънувам на английски. Дразнят ме китайските субтитри...
teddy.minkov
 
Мнения: 299
Регистриран на: Вто Яну 06, 2009 10:13 pm
Местоположение: Плевен

Re: ДЕНЯТ в който ще Умрете!

Мнениеот Neno Er на Нед Яну 10, 2010 9:01 pm

Не съм виждал и чел по-ТЪПА тема.
Не се учудвам, като виждам кой я е пуснал.
дядо Нено
Neno Er
 
Мнения: 217
Регистриран на: Чет Яну 08, 2009 12:52 pm
Местоположение: гр. Плевен - ж.к." Сторгозия "

Re: ДЕНЯТ в който ще Умрете!

Мнениеот deputatkata на Нед Яну 10, 2010 9:11 pm

Не съм съгласна. Има една тема, която е доста "по-добра" - при анкетите. :lol:
Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно.
deputatkata
 
Мнения: 285
Регистриран на: Пет Дек 05, 2008 3:10 pm
Местоположение: гр. Плевен

Следваща

Назад към Говорилня

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта

cron