zapleven.com

Free Website Templatesphpbb3 styles

ПЪЗЕЛ МАНИЯ

Re: ПЪЗЕЛ МАНИЯ

Мнениеот Venny на Пет Юли 30, 2010 10:08 pm

Пъзелка, дилемата ти е сериозна :D , не бих се наела да давам съвети , но аз щях да довърша момичето първо ,още повече ,че ти остават малко части и ще бъде по удовлетворяващо
.mik-mik ,щом получа новия най- голям пъзел веднага ще определя дата и час на старта ,но това вероятно ще е към края на септември!
Venny
 
Мнения: 78
Регистриран на: Нед Фев 21, 2010 10:41 pm

Re: ПЪЗЕЛ МАНИЯ

Мнениеот пъзелка на Пон Авг 02, 2010 5:05 pm

Не се колебах много. Започнах новия пъзел. :mrgreen: Много е приятен за нареждане. Когато го наредя , ще кача снимки.
пъзелка
 
Мнения: 23
Регистриран на: Сря Юли 14, 2010 7:09 pm

Re: ПЪЗЕЛ МАНИЯ

Мнениеот Venny на Пон Авг 02, 2010 6:06 pm

Браво!Не си устояла на изкушението :lol: Аз имам един подарък ,който само ми го показаха да ме дразнят ,даже целуфана не ми дават да сваля ,за да видя частите колко са големи . Той е 3000 ,но размера му е 92/68см. на Castorland Всъщност мога да ви го покажа.
Изображение
Venny
 
Мнения: 78
Регистриран на: Нед Фев 21, 2010 10:41 pm

Re: ПЪЗЕЛ МАНИЯ

Мнениеот пъзелка на Вто Авг 03, 2010 5:41 pm

Ау , Вени много е хубав! Гадове! Как те мъчат само! Как върви пъзелът , който нареждаш?
пъзелка
 
Мнения: 23
Регистриран на: Сря Юли 14, 2010 7:09 pm

Re: ПЪЗЕЛ МАНИЯ

Мнениеот Venny на Вто Авг 03, 2010 5:50 pm

Вече започнах вторите 2000, но още съм в началото. Ще пратя снимки като направя и тях, за да има някаква картина.
Venny
 
Мнения: 78
Регистриран на: Нед Фев 21, 2010 10:41 pm

Re: ПЪЗЕЛ МАНИЯ

Мнениеот пъзелка на Сря Авг 04, 2010 5:55 am

Ето го споменатият подарък . Това е първият пъзел от 2000 елемента ,който нареждам. :)
пъзелка
 
Мнения: 23
Регистриран на: Сря Юли 14, 2010 7:09 pm

Re: ПЪЗЕЛ МАНИЯ

Мнениеот Venny на Сря Авг 04, 2010 9:28 am

Браво пъзелка, много си бърза! Аз не съм го нареждала ,но ми се струва много труден . Дъщеря ми започна същия ,но след рамката и още 100 -тина елемента го изостави .Надявам се да го довърши скоро ,защото искаше да го поднесе на прятеля си като изненада за рожденея ден ,а той е на 24.08. Аз съм редила лодките на М-тел и той не беше лесен ,но беше приятно като се появяваше картината.
Venny
 
Мнения: 78
Регистриран на: Нед Фев 21, 2010 10:41 pm

Re: ПЪЗЕЛ МАНИЯ

Мнениеот пъзелка на Сря Авг 04, 2010 9:58 pm

Venny написа:Браво пъзелка, много си бърза! Аз не съм го нареждала ,но ми се струва много труден . Дъщеря ми започна същия ,но след рамката и още 100 -тина елемента го изостави .Надявам се да го довърши скоро ,защото искаше да го поднесе на прятеля си като изненада за рожденея ден ,а той е на 24.08. Аз съм редила лодките на М-тел и той не беше лесен ,но беше приятно като се появяваше картината.


Бих казала ,че е приятен и лесен за нареждане ,защото лесно се намират местата на 90 % от елементите. Като вземеш елемента по надписа определяш посоката ( на картите надписите никога не са с надолу главата :lol: ). Другото ,което помага е ,че имаш паралели и меридиани ( мрежа , по която да се водиш). Единствената трудност е когато го започваш. Има повечко елементи , и докато ги насортираааш . А няма как да не направиш поне едно грубо сортиране, защото е доста трудно (и леко отчайващо) ако започнеш да се ровиш в купчината елементи. Но какво да ти обяснявам. :D Ти си специалист в нареждането на големи пъзели. ;) .
пъзелка
 
Мнения: 23
Регистриран на: Сря Юли 14, 2010 7:09 pm

Re: ПЪЗЕЛ МАНИЯ

Мнениеот Venny на Чет Авг 05, 2010 10:31 am

Здравей пъзелка, благодаря за насоките ,че май и аз ще трябва да помагам за подаръка на гаджето ,за да стане навреме.А това за големите пъзели, просто се иска повече търпение, няма как да стане за ден ,два.
Вече може да се види и втори пъзел от 24 000 части в България ,снощи поздравих колегата пъзелоредач,въпреки че не го познавам му изпратих мойте адмирации.Хубаво е да знаеш ,че някой е преживял същото "приключение" като теб ,жалко ,че не можем да си поговорим.
mik-mik ,къде се загуби явно си се отдала на пъзела или по вероятно на почивка. :D
katimeri,как върви пъзела с лъвовете :?:
Venny
 
Мнения: 78
Регистриран на: Нед Фев 21, 2010 10:41 pm

Re: ПЪЗЕЛ МАНИЯ

Мнениеот mik-mik на Чет Авг 12, 2010 4:10 pm

здравей Вени,от сигурни източници разбрах че днес имаш рожден ден,искам да те поздравя и да ти пожелая много здраве щастие и много много любов,да си все така упорита и всеотдайна към живота и най вече към хората,да продължаваш да си все така добра и ентусиазирана,пожелавам ти много успехи в личен и професионален план,много целувки от мен.
между другото мога да се похваля че вече си наредих моя пъзел и мнго му се радвам,лошото обаче е че кучето ми издъфка една част и много ме е яд,но иначе е много красив,другия път ще ви пратя снимка да ви го покажа ;)
mik-mik
 
Мнения: 6
Регистриран на: Пет Юли 16, 2010 12:16 am

ПредишнаСледваща

Назад към Хоби

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron