zapleven.com

Free Website Templatesphpbb3 styles

ПЪЗЕЛ МАНИЯ

Re: ПЪЗЕЛ МАНИЯ

Мнениеот Venny на Сря Авг 24, 2011 8:41 am

Не се отказвай ! :( И не го приемай като "аванта ",то не е нещо което получаваш наготово ,трябва много да се потрудиш за да получиш готовия продукт ,разбирай картина . А на мен лично ще ми интересно дали един човек толкова негативно настроен към пъзелореденето би си променил мнението ,когато се докосне до тази магия . Бих могла дори да ти го оставя " До поискване "в офиса на Национална поща "М & BM Express ",който е на гърба на сградата .
Venny
 
Мнения: 78
Регистриран на: Нед Фев 21, 2010 10:41 pm

Re: ПЪЗЕЛ МАНИЯ

Мнениеот takealook на Чет Авг 25, 2011 9:43 pm

Благодаря ти много Вени за предоставената възможност да опитам и да разбера какво е пъзел. 8-) За да ти върна жеста ще отстъпя и аз нещо от мен, което няма да намериш в пиратските сайтове, затова пази го и не го раздавай на никой. Това е един прекрасен хипнотичен скрийнсейвър, чийто клип може да погледаш ТУК. Поздрав с началото на музиката. Надявам се да му се радваш известно време, докато ти омръзне. 8-) Линк и инструкциите за отключване на ЛС.
Още веднъж - МНОГО БЛАГОДАРЯ ЗА ХУБАВИЯТ ЖЕСТ!
takealook
 
Мнения: 48
Регистриран на: Съб Апр 17, 2010 10:16 pm

Re: ПЪЗЕЛ МАНИЯ

Мнениеот Venny на Пет Авг 26, 2011 9:57 am

takealook,много харесах скрийнсейвъра ,благодаря ти ! Музиката още не съм я чула ,че имам проблем с звука от компютъра ,Дано да ти достави радост пъзелореденето ,пиши как върви . Пак ще кажа ,че не е никак лесно и силно се надявам да не се откажеш .

Хубав ден ! Радвам се ,че се запознахме :)
Чух и музиката .Благодаря ти !
Venny
 
Мнения: 78
Регистриран на: Нед Фев 21, 2010 10:41 pm

Re: ПЪЗЕЛ МАНИЯ

Мнениеот takealook на Пет Авг 26, 2011 10:17 pm

Пъзела ще го започна в малко по-късни дни, защото в момента имам ограничено време заради компютри, гадже и работа. Отгоре ми идва и пъзела в още повече, но ще го изпитам. :roll: Ще те държа в течение. Ако мълча, значи още няма никакво развитие и не съм го почнал. Това може да трае дори месец два. За което се извинявам. Но на мен ми харесва подаръка и аз няма да пропусна шанса да опитам от вашата мания. :)
Много поздрави... ;)
takealook
 
Мнения: 48
Регистриран на: Съб Апр 17, 2010 10:16 pm

Re: ПЪЗЕЛ МАНИЯ

Мнениеот Venny на Пет Авг 26, 2011 10:55 pm

Супер ,няма да те пришпорвам ,дори това ,че имаш желание да се захванеш с него ме радва ,нищо че ще е на по късен етап . Поздрави !!!
Venny
 
Мнения: 78
Регистриран на: Нед Фев 21, 2010 10:41 pm

Re: ПЪЗЕЛ МАНИЯ

Мнениеот takealook на Вто Сеп 06, 2011 7:42 am

Еххх, много бавно изпълнявам задълженията си, за да стигна до пъзела. :roll:
Но подозренията са, че насладата от пъзела е със същата сила като да решаваш някакво судоку. :) Аз си имам едно на Vodafone и понякога го решавам. Тези от вестниците не са ми интересни, защото не съм такъв маниак пък си имам на мобилният. 8-)
takealook
 
Мнения: 48
Регистриран на: Съб Апр 17, 2010 10:16 pm

Re: ПЪЗЕЛ МАНИЯ

Мнениеот Venny на Вто Сеп 06, 2011 5:19 pm

Да ,горе- долу си на прав път ,с тази малка разлика ,че судоку-то се решава по бързо ,а пъзела понякога отнима месеци / говарим за пъзел над 1000 части /. Ето последните ми пъзели .Този е дървен и двустранен ,от едната страна е судоку ,а от другата кръстословица .

Изображение

Изображение

Това е най-малкия пъзел в свата 42/29 см за 1000 части ,който има няколко варианта на картинка .Аз избрах този .

Изображение

Ето го и съпоставен с най-големият в света

http://venny67.multiply.com/photos/album/36/The_Biggest_and_The_Smallest

И една пица за апетит : :D

Изображение
Venny
 
Мнения: 78
Регистриран на: Нед Фев 21, 2010 10:41 pm

Re: ПЪЗЕЛ МАНИЯ

Мнениеот Venny на Вто Сеп 06, 2011 5:22 pm

Ето я и нея : Пъзел от 400 части ,за следобедна закуска :D

Изображение
Venny
 
Мнения: 78
Регистриран на: Нед Фев 21, 2010 10:41 pm

Re: ПЪЗЕЛ МАНИЯ

Мнениеот tishoh на Съб Окт 15, 2011 7:50 pm

От известно време мисля да си намеря някой хубав пъзел 1000 или 2000 части който в края на "приключението" наречено редене да залепя и да го сложа в рамка и на стената. Това ще ми е първи пъзел и предполагам ще е по-добре да е 1000 части, но пък ми се ще да е нещо по-голямо понеже все пак ще се окачва на стената след това.
Само не знам къде в нашия град има разнообразие на модели и ако е възможно приемливи цени.
tishoh
 
Мнения: 5
Регистриран на: Съб Окт 15, 2011 7:44 pm

Re: ПЪЗЕЛ МАНИЯ

Мнениеот Venny на Нед Окт 23, 2011 10:43 am

tishoh,добре дошъл при нас . Хубава идея имаш и ти гарантирам ,че ще ти е любима картина след като я наредиш .В Плевен избор на пъзели има в книжарници "Сребрина прима " /под пазара на Манеца ,към Дом на книгата / ,в книжарницата на Дом на книгата и в детските магазини по старата главна ,също и в Метро. Най - богат избор има в интернет в store.bg . Поръчваш и ти го доставят .
Venny
 
Мнения: 78
Регистриран на: Нед Фев 21, 2010 10:41 pm

ПредишнаСледваща

Назад към Хоби

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron