zapleven.com

Free Website Templatesphpbb3 styles

Искам да си купя куче, но не знам от къде!

Искам да си купя куче, но не знам от къде!

Мнениеот myrzelche на Съб Юли 24, 2010 11:33 am

Здравейте! Много искам да си купя куче от порода бигъл, но на прилична цена (150 - 200лв), защото не мога да си позволя повече в момента. Оказа се доста трудно да намеря развъдник в България. Повечето обяви публикувани в мрежата са стари и съответно вече са невалидни. Пробвах в официалния сайт за Бигъл България, но той не е обновяван от доста време, а и никои не отговаря на имейлите ми. Чух за на няколко места за хора, които са си купили куче от зоомагазин и то умряло за няма и месец. За това не искам да рискувам като си взема куче от първия срещнат.
Моля всеки, който има информация за (проверени) развъдници за бигъли в България да ми пише. Не държа да е развъдник, може да е от частно лице, но да е сигурно че кучетата му са здрави. Не искам да е с родословие и разни там татуировки и микрочипове. Искам само да е здраво, игриво и обичливо.
Благодаря предварително на всеки отзовал се!
myrzelche
 
Мнения: 4
Регистриран на: Съб Юли 24, 2010 11:32 am

Re: Искам да си купя куче, но не знам от къде!

Мнениеот ibudurov на Сря Авг 04, 2010 11:18 pm

Попитай на този номер(0897 946 705) може да ти дадат информация .Телефона е на Ида Вет - ветеринарна клиника.Може да знаят кой гледа тази порода.Обикновено и при тях има обяви за продажба на кучета. Успех!!!
ibudurov
 
Мнения: 106
Регистриран на: Сря Окт 01, 2008 3:58 pm

Re: Искам да си купя куче, но не знам от къде!

Мнениеот z10k на Чет Ное 10, 2011 3:37 pm

Zavi si kakvo kyche iskash az prodavam Pincheri :) za vruska 0888159509 ili na skypeto z1g1tyyy
z10k
 
Мнения: 1
Регистриран на: Чет Ное 10, 2011 3:36 pm


Назад към Хоби

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron