zapleven.com

Free Website Templatesphpbb3 styles

Табла on-line

Табла on-line

Мнениеот Mur на Вто Сеп 08, 2009 11:16 pm

Здравейте!Търся желаещи да участват в приятелски международен турнир по табла, организиран от един руски сайт "Международный Нард-клуб".Играе се в "Play 65".Моите руски познати биха се радвали да участва и "команда из Болгарии".Иска им се да изиграем турнира на 13.09.2009г.,стига де се съберем поне 5-6 човека от нашата страна.За участие е нужно само регистрация на сайта,за да можем да се разпознаем после в "Play 65".
Адресът на сайта е http://play-nardy.moy.su
Mur
 
Мнения: 25
Регистриран на: Сря Мар 04, 2009 12:14 am

Re: Табла on-line

Мнениеот marteks02 на Пет Сеп 11, 2009 12:44 pm

turnira ot kolko 4asat e .kakva tabla se igrae i na kolko to4ki??
marteks02
 
Мнения: 1
Регистриран на: Сря Фев 25, 2009 8:03 pm

Re: Табла on-line

Мнениеот Mur на Пет Сеп 11, 2009 7:57 pm

Ако се съберем - в 21,00ч (22,00ч. московско време) на 13.09.2009г. в сайта "Play 65".Играе се само обикновена табла.Нужно е да имате само 30 виртуални долара.В стая № 149,в раздела "Седни и играй" и после в "Нокаут" или "Суинг"(руснаците го изписват "Свинг" :) .Засега сме трима,но понеже видях регистрация от Плевен,вероятно вашата,може да станем четирима.Важно е регистрираният ник-нейм да отговаря на регистрацията в "Play 65".По принцип на сайта http://play-nardy.moy.su обявяват час на турнира и се влиза в самата игра,като изрично е оповестено Нокаут или Суинг.
Последна промяна Mur на Пет Сеп 11, 2009 11:26 pm, променена общо 1 път
Mur
 
Мнения: 25
Регистриран на: Сря Мар 04, 2009 12:14 am

Re: Табла on-line

Мнениеот chervenata на Пет Сеп 11, 2009 9:19 pm

Добре де ама има лимит за броят играещи като група ли? И тези виртуални долари имат ли реално покритие т.е. трябва ли да платя за участие? И в крайна сметка играта с идеална цел ли е "наще срещу ваще" или има награда?
chervenata
 
Мнения: 361
Регистриран на: Пон Авг 10, 2009 1:36 pm

Re: Табла on-line

Мнениеот moniku на Пет Сеп 11, 2009 9:28 pm

Мисля ,че е казано....И от Мур в обявата:http://play-nardy.moy.su
moniku
 
Мнения: 872
Регистриран на: Нед Юли 05, 2009 2:36 pm

Re: Табла on-line

Мнениеот chervenata на Пет Сеп 11, 2009 10:54 pm

Мисля, че заради една игра на табла Мур няма нужда от адвокат. Посоченият сайт води до някакви шарении написани с големи букви, но линкът за правилата на турнира не се отваря.
chervenata
 
Мнения: 361
Регистриран на: Пон Авг 10, 2009 1:36 pm

Re: Табла on-line

Мнениеот moniku на Пет Сеп 11, 2009 11:07 pm

chervenata написа:Мисля, че заради една игра на табла Мур няма нужда от адвокат. Посоченият сайт води до някакви шарении написани с големи букви, но линкът за правилата на турнира не се отваря.

:lol: :lol: :lol: Чукай!!!Може и да се отвори!!!! ;)
ППV Ако не носиш майтап,ето линк за сериозен сайт http://www.government.bg/fce/
moniku
 
Мнения: 872
Регистриран на: Нед Юли 05, 2009 2:36 pm

Re: Табла on-line

Мнениеот Mur на Пет Сеп 11, 2009 11:22 pm

Вижте сега - "Play65" е сайт за игра на табла он-лайн.Там можеш да играеш за пари,можеш и за удоволствие.Когато инсталираш играта,при всяко влизане впоследствие в нея те пита - играете за пари,за удоволствие и за последното ти се дават 100 виртуални долара,които се губят,ако загубиш и печелиш такива,ако спечелиш игра.Имаш си и рейтинг.Всичко е за удоволствие,не за пари(истински).Е - ако сте хазартна личност,можете да влезете и в комерсиалната част на играта :D Руснаците са си направили сайт , в който си уговарят срещите в турнири помежду си - този същия,към който съм дал линк.Имат си и чат,образували са си някакво малко общество по интереси,в случая табла, и си се занимават.Понеже играейки в "Play65" един път,попаднах на една рускиня и тя ми предложи да погледна сайта им, и ако искам да играя с тях.Та аз само следя кога си обявяват турнирите и играя.А пък те вече са направили и страница на България и ме молят да им сложа някоя и друга снимка.Та това е симсълът на този "Международен сайт за табла".И от дума на дума се стигна до тяхната идея да направим отбори и да поиграем помежду си в "Play65".
Mur
 
Мнения: 25
Регистриран на: Сря Мар 04, 2009 12:14 am

Re: Табла on-line

Мнениеот chervenata на Съб Сеп 12, 2009 11:52 am

Благодаря за разяснението Мур или Мър. 8-)
Аз съм стара табладжийка и твоята обява ми стана много любопитна. Преди години играех в онлайн залите на яху, но истината е че никога не съм била последователна в тези турнири, щото бързо ми омръзват. Там съм срещала доста турци, но те са инертни парчета и си джасат на техния език, та и да искаш да станеш с някой в отбор или просто да заформите клуб, не е така лесно. Поне доколкото не познавам езика. Общувала съм и с американци, и много малко европейци, вероятно щото е яху. Стига да имам време бих се включила в турнира ви, но не обещавам нищо за да не те подлъжа. А пък съм и русофил и не бих искала да се излагаме пред братята. Изображение
chervenata
 
Мнения: 361
Регистриран на: Пон Авг 10, 2009 1:36 pm

Re: Табла on-line

Мнениеот Mur на Сря Сеп 30, 2009 6:50 pm

Да се похваля,че победител в неделният турнир е "команда Болгарии" :D :D :D .Мога да ви уверя,че достойно защитихме честта на Родината!
Mur
 
Мнения: 25
Регистриран на: Сря Мар 04, 2009 12:14 am


Назад към Хоби

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron