zapleven.com

Free Website Templatesphpbb3 styles

Плевенчанка Кандидат за ГИНЕС - с Най-Големия ПЪЗЕЛ в Света

Re: Плевенчанка Кандидат за ГИНЕС - с Най-Големия ПЪЗЕЛ в Света

Мнениеот Venny на Нед Мар 07, 2010 12:53 am

Днес 06.03. эавърших 1/4 от пъзела,но 1 част липсва,вероятно е в някоя от другите купчини.За 18 дни съм наредила 6000 части.Средно по 333 части на ден . :D
Venny
 
Мнения: 78
Регистриран на: Нед Фев 21, 2010 10:41 pm

Re: Плевенчанка Кандидат за ГИНЕС - с Най-Големия ПЪЗЕЛ в Света

Мнениеот ibudurov на Пон Мар 08, 2010 1:56 pm

Продължавай в същия дух.УСПЕХ!!!
ibudurov
 
Мнения: 106
Регистриран на: Сря Окт 01, 2008 3:58 pm

Re: Плевенчанка Кандидат за ГИНЕС - с Най-Големия ПЪЗЕЛ в Света

Мнениеот Sneji на Чет Мар 11, 2010 12:17 am

Аз съм виждала пъзела на живо и е наистина нещо уникално! Всеки, който иска може да го посети лично и да го види с очите си. Според мен това е едно доста амбициозно и трудно начинание и не е за всеки. Аз например не мисля, че бих се справила. Като гледам с какво темпо се движи мисля, че ще го подреди за около 70-75 дена. Знам, че ще се справи, но колкото по-бързо го подреди, толкова по-труден за подобряане ще стане рекорда. Пожелавам й успех и ще продължа да следя подреждането, както на място, така и онлайн. ;)
Sneji
 
Мнения: 1
Регистриран на: Чет Мар 11, 2010 12:04 am

Re: Плевенчанка Кандидат за ГИНЕС - с Най-Големия ПЪЗЕЛ в Света

Мнениеот Venny на Сря Мар 24, 2010 2:11 am

Здравейте! Тази вечер завърших 1/2 от пъзела т.е. 12 000 части за35 дни.Оказа се .че информацията относно реденето на пъзела е неточна .Най-големият пъзел е реден от доста хора по света/около 10 човека са го редили сами и още толкова в екип/.В Европа е реден от англичанина и от една унгарка миналата година за 74 дни /от 9 февруари до 11 май,явно не е редила всеки ден/.Нейното постижение е най-добро до сега .
Venny
 
Мнения: 78
Регистриран на: Нед Фев 21, 2010 10:41 pm

Re: Плевенчанка Кандидат за ГИНЕС - с Най-Големия ПЪЗЕЛ в Света

Мнениеот gogata на Чет Мар 25, 2010 1:24 pm

Ами ти много спиш! На всяко влизане гледам само масата ти и музика от радиото ви! Сутрин хората са тръгнали за работа, а теб те НЯМА! Вечер, гледаш да компенсираш, а това време ти е дадено за да развиваш хобито, което да впишеш в Гинес. Човек да си помисли, че сте го пренареждали. Ако ще се вписваш, трябва да оставиш видео запис и да има жури. Ако нямаш, значи това не е доказателство. Тогава ще са игри на фукарлък без покритие... :D
Има ли жури, а? :roll: Свикано ли е и от къде са представителите? Колко броя?
Най-добрият тулбар - за най-добрите!
Изображение
gogata
 
Мнения: 606
Регистриран на: Нед Ное 30, 2008 11:10 pm
Местоположение: Гр. Плевен - ж.к. "Сторгозия"

Re: Плевенчанка Кандидат за ГИНЕС - с Най-Големия ПЪЗЕЛ в Света

Мнениеот Venny на Чет Мар 25, 2010 10:22 pm

Здравейте, нали не очаквате да съм там по 24 часа? Някои дни редя по 5-6 часа, други по 10-12, общо взето, когато имам време, имам и други ангажименти. Много хора гледат онлайн. Най-вече свидетелите, които са двама, Гинес изисква само двама. Ежедневно всички клиенти на пицарията следят работата ми. Така че Вашите опасения са напразни. Заповядайте и Вие.
Venny
 
Мнения: 78
Регистриран на: Нед Фев 21, 2010 10:41 pm

Re: Плевенчанка Кандидат за ГИНЕС - с Най-Големия ПЪЗЕЛ в Света

Мнениеот chervenata на Пет Мар 26, 2010 12:02 am

Ами аз и Гогата сме двама. Други свидетели и да нямаш ние сме те гледали начи ставаме за свидетели! :D
Ако се опретнеш може и да разбиеш този 74 дневен рекорд. Стискаме ти палци!
chervenata
 
Мнения: 361
Регистриран на: Пон Авг 10, 2009 1:36 pm

Re: Плевенчанка Кандидат за ГИНЕС - с Най-Големия ПЪЗЕЛ в Света

Мнениеот gogata на Съб Мар 27, 2010 3:16 pm

А къде Вени трябва да търсим после рекордите? Къде се записват? :roll:

Повярвай ми, при добро желание, щом ти редиш по 5-6 часа, аз ще го редя всеки ден 15 часа и ще се запиша. Така че безсмислено се трудиш в надпреварата. :) Защото рекордът така ще е на друг!
Най-добрият тулбар - за най-добрите!
Изображение
gogata
 
Мнения: 606
Регистриран на: Нед Ное 30, 2008 11:10 pm
Местоположение: Гр. Плевен - ж.к. "Сторгозия"

Re: Плевенчанка Кандидат за ГИНЕС - с Най-Големия ПЪЗЕЛ в Света

Мнениеот Venny на Нед Мар 28, 2010 11:47 pm

'Едно е да искаш , друго е да можеш ,а трето и четвърто да го направиш' -Хайтов Аз бих добавила ,пето и шесто да го докажеш.
Venny
 
Мнения: 78
Регистриран на: Нед Фев 21, 2010 10:41 pm

Re: Плевенчанка Кандидат за ГИНЕС - с Най-Големия ПЪЗЕЛ в Света

Мнениеот Venny на Пет Апр 09, 2010 10:34 pm

Здравейте! Днес 9,04,10 завърших третата четвърт (52 дни). Смятам, че последната част ще бъде най-лесна, а и нямам търпение да завърша този гигант. Надявам се на 1 май готовият пъзел вече да краси пицарията.
Venny
 
Мнения: 78
Регистриран на: Нед Фев 21, 2010 10:41 pm

ПредишнаСледваща

Назад към Хоби

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron