zapleven.com

Free Website Templatesphpbb3 styles

Поп-легендата Майкъл Джексън почина!!!

Поп-легендата Майкъл Джексън почина!!!

Мнениеот ibudurov на Пет Юни 26, 2009 11:16 am

Поп-легендата Майкъл Джексън почина!!!

на 50-годишна възраст, съобщава на сайта си в. "Лос Анджелис таймс", позовавайки се на общински и полицейски служители. Смъртта била потвърдена от лекарите вчера следобед при пристигането му в болницата в дълбока кома, предаде Ройтерс.

Майкъл е получил сърдечен арест (спиране на сърдечната дейност) вчера следобед и медиците от "Спешна помощ" не са успели да го съживят. Когато пристигнали, Джексън вече нямал пулс и те не успели да го възстановят, пише сайтът TMZ.com.

Преди това "Лос Анджелис таймс" съобщи, че певецът бил откаран по спешност в болница с линейка на парамедиците, които го намерили със спряло дишане, когато пристигнали в дома му. Капитан Стив Руда, цитиран от вестника, разказва, че парамедиците получили повикване от дома на певеца в 12,26 ч. (19,26 по Гринуич). Певецът вече не дишал, когато пристигнали. Те извършили сърдечно-пулмонарна реанимация на място, преди да го откарат в Медицинския център на Калифорнийския университет в Лос Анджелес.

Предстоеше Джексън да започне поредица концерти в Лондон на 13 юли до март 2010 г. През последните два месеца той репетираше в дома си в околностите на Ел Ей за голямото завръщане. Билетите за 50-те лондонски концерта бяха разпродадени за часове след пускането им в продажба през март, припомня БТА.

Джексън излиза на сцената като дете звезда в групата "Джаксън файв", преди повече от 40 години.

Той живееше практически като отшелник, откакто съдът го оправда през 2005 г. по обвиненията в сексуален тормоз на деца. През последните години имаше съмнения за здравето му, но организаторите на лондонското шоу от AEG Live заявиха през март, че Джексън е преминал успешно дълъг медицински преглед от независими лекари.

R.P Майкъл
ibudurov
 
Мнения: 106
Регистриран на: Сря Окт 01, 2008 3:58 pm

Re: Поп-легендата Майкъл Джексън почина!!!

Мнениеот zdravkop на Пет Юни 26, 2009 1:16 pm

Един от най- великите музиканти в света си отиде! Бог да го прости! Музиката му ще остане завинаги с нас!
zdravkop
 
Мнения: 285
Регистриран на: Сря Окт 01, 2008 3:58 pm

Re: Поп-легендата Майкъл Джексън почина!!!

Мнениеот Big на Пет Юни 26, 2009 7:02 pm

ДЪЛБОК ПОКЛОН ПРЕД ПАМЕТТА НА КРАЛЯ !

Michael_Jackson.jpg
Michael_Jackson.jpg (10.11 KiB) Прегледано 19730 пъти
Big
 
Мнения: 98
Регистриран на: Пет Яну 30, 2009 11:48 am

Re: Поп-легендата Майкъл Джексън почина!!!

Мнениеот gogata на Пет Юни 26, 2009 11:48 pm

Ще ни остане само куклата в музея.
:roll: А за някои може и музиката, защото все още се срещат фенове, които ще продължават да пускат изтърканите му до неузнаваемост шлагери. При положение че новото идва да измести старото. Както всъщност и с Джако се случи. Човек и добре да живее - умира и друг се ражда... Аз също много съм уважавал песните му, но до 80-те години. След това Джако се изчерпа творчески както е с повечето велики артисти. Странен човек беше, може би най-големият параноик, щом се е пазил от бактерии и не смее да пипне човек. Като изключим наивното му желание за контакт с деца. Пък и тази мания да си смени лицето, кожата, не беше от нормалните хора. Не че умря ненормален, но все пак така си умря.
Но вие не бива да скърбите чак толкова, защото не е чак толкова зле, като се има предвид колко още крале и кралици има да се прощаваме. Например ако Мадона последва Джако, вече загубата ще бъде тотална! Тази инак арогантна жена съм я признал! Цялото творчество е на висота. До ден днешен се появяват добри песни, противно на тезата ми за изчерпване на творческия талант. Може би е единствената която се справя най-добре в музикалната си кариера.

За тези които вярват че Джако е невинен. То е същото като да обвиниш Бил Гейтс в педофилия.... Случайни работи НЯМА! Кой нормален човек ще седне (да изнудва) да съди BOSS който не си знае парите? То е същото като да изнудваш мафиот. Джако не му пука за парите, защото ги рине с лопата и нищо чудно да си е позволил някоя друга волност. Знаете богатите за какви глупости дават пари.
Най-добрият тулбар - за най-добрите!
Изображение
gogata
 
Мнения: 606
Регистриран на: Нед Ное 30, 2008 11:10 pm
Местоположение: Гр. Плевен - ж.к. "Сторгозия"

Re: Поп-легендата Майкъл Джексън почина!!!

Мнениеот teddy.minkov на Сря Юли 01, 2009 2:24 pm

gogata, засрами се!
Не оставяш тия на които им е кофти от загубата на човека да си кърбят, ами имаш наглостта да ги получаваш колко точно бива и не бива да скърбят!!!
Поне в постове за траур не плюй, моля те.
Не ми пречи че сънувам на английски. Дразнят ме китайските субтитри...
teddy.minkov
 
Мнения: 299
Регистриран на: Вто Яну 06, 2009 10:13 pm
Местоположение: Плевен

Re: Поп-легендата Майкъл Джексън почина!!!

Мнениеот gogata на Сря Юли 01, 2009 5:43 pm

Именно защото хората скърбят, сега е момента да бъдат утешени с истини, за които боли. Джако си беше педофил, който се лишаваше от джобните си пари, за да поживее. Когато усети че живота му се скапва и се обезобрази, той реши да помърсува и да се наслади на нещото, което не можеше да си го позволи. :roll: Спа с деца, грях за който имат и родителите им. Но това не е нищо ново, защото е пълно с такива, които си продават децата, въпроса е само да се намерят наивници, които са готови да плащат. Ще изчакаме да видим втората аутопсия, да видим дали Джако не беше планувал пътуването си към отвъдното... :) С най-леката смърт, да използваш морфин. :roll:
Най-добрият тулбар - за най-добрите!
Изображение
gogata
 
Мнения: 606
Регистриран на: Нед Ное 30, 2008 11:10 pm
Местоположение: Гр. Плевен - ж.к. "Сторгозия"

Re: Поп-легендата Майкъл Джексън почина!!!

Мнениеот moniku на Вто Юли 07, 2009 10:34 pm

Какъвто и да бе....няма го.Днес го и погребаха.Да не му ровим...
А за феновете,всеки с вкуса си....И аз не харесвам "Лайнерките",но кой ме пита..... ;)

ПП.Кралят на попа Майкъл Джексън ще бъде погребан в гробището Форест Лоун в Лос Анджелис. Церемонията ще започне сутринта в 8 часа местно - време 18 часа българско.
гробището Форест Лоун е разположено в непосредствена близост до Холивуд и е едно от най известните в Лос Анджелис. Там са погребани много известни личности, включително и такива легенди като Хъмфри Богарт, Кларк Гейбъл и Джин Харлоу.

Погребението на Майкъл Джексън се очертава да бъде най-гледаното в света. За него бяха пуснати 8750 безплатни покани за двама. за тях кандидатстваха 1 500 000 фена. Капаците на сградата където ще бъде проведена церемонията е само 20000 места.
Очаква се на мястото на погребението да се съберат между 500000 и 700000 човека. Властите взимат всички възможни мерки за охрана и въвеждане на ред. за да бъде ограничено движението на хора районът около залата ще бъде блокиран и лица без покани няма да бъдат допускани да преминават през блокираната зона.
moniku
 
Мнения: 872
Регистриран на: Нед Юли 05, 2009 2:36 pm

Re: Поп-легендата Майкъл Джексън почина!!!

Мнениеот PeterBumj9 на Съб Мар 28, 2015 8:37 am

Аз съм също изключително счита мелодиите му обаче до 80 години. В този момент Джак обеднен въображение като с най-необикновените занаятчии. Странен човек беше може би най-голямото Jumpy на слаба надежда, че той е бил воден от микроскопични организми и не е посочено да се докоснат до един. Освен невинен копнеж за контакт с младежи. Освен това, тази фиксация да промени лицето си, кожата не беше обикновените хора. Не че той мина на луд, но толкова мъртъв.

Във всеки случай не трябва да се оплакват толкова много, с мотива, че това не е всичко, което ужасно, като се има предвид какъв номер на господарите и управници трябва да простя. Например, ако Мадона взе след Джако от сега нещастие ще добавите до! Като цяло тази високомерна дама съм признал! Цялата работа е на висота. Чак по-рано днес изглежда много мелодии, за разлика от моето предложение за използването на въображение способност. Може би основната, че прави най-добре в музикалната си призвание.
Unlock the key of your success by six sigma certification in mumbai and testking.By using our latest California Northstate University and study material, you can easily pass unicefr Best wishes.
PeterBumj9
 
Мнения: 1
Регистриран на: Съб Мар 28, 2015 8:35 am


Назад към Музика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron