zapleven.com

Free Website Templatesphpbb3 styles

Слави на 3 август-концерт Плевен

Re: Слави на 3 август-концерт Плевен

Мнениеот drumata на Пет Авг 07, 2009 7:03 am

Тези хора са доброволци, Гога. Не са заведени под строй там :roll:
abc написа:Айде един дървен философ.
drumata
 
Мнения: 736
Регистриран на: Сря Юли 08, 2009 9:43 pm

Re: Слави на 3 август-концерт Плевен

Мнениеот магито на Чет Авг 20, 2009 7:35 am

Гога ти просто ме изумяваш с всеки ден и започвам да се питам има ли друг човек търсещ конспирация навсякъде колкото теб 8-) и има ли друг индивид, който ще наспами всички теми с разсъждения извън контекста на темата.Изглажда, че тук ти е доста уютно по простата причина, че Админа така като гледам много много не следа дали се пише по тема или не, а личните нападки са нещо нормално.ОК радвам се че най-накрая си намерил твоето поле за изява.

Та така и така темата е наспамена гледам за някакви фоерверки питаш и аз да допринеса за световната конспирация на фоерверките и да питам Мони МСД или по новуму Димитров от кой взима пари за заря почти всяка седмица?В един квартал сме и ми писна да ми гърми все едно е нова година.Айде поне един концерт да изнесе преди това нали да има причина за зарята ми то директно заря.

Колкото до концерта на Слави аз бях там и ми хареса.И фоерверките бяха хубави кмета може да почерпи челен опит.Сцената също си я биваше, а и актьорите направиха по един скеч.Весело беше, а и нашия хубав роден Плевен лятото не може да се похвали с никакъв културен живот, та това си е направо прекрасно събитие.А и държа да отбележа цигани почти нямаше, просто те билети не си копуват ;)
магито
 
Мнения: 22
Регистриран на: Вто Дек 02, 2008 8:59 am

Re: Слави на 3 август-концерт Плевен

Мнениеот Lyubenov на Чет Авг 20, 2009 11:48 am

Sorry Маги, С.Т. е 100% чалга :(
Lyubenov
 
Мнения: 46
Регистриран на: Съб Дек 20, 2008 8:13 pm

Re: Слави на 3 август-концерт Плевен

Мнениеот магито на Чет Авг 20, 2009 1:48 pm

Е и?Имаме право на избор да слушаме или не дадено нещо нали?!Всеки сам си решава за себе си.Аз не го разбирам точно като чалга ама това си е мое право ;)И аз не се кефя на Детметала ама хората си го слушат и им е кеф, така че "Вкус приятел няма"
магито
 
Мнения: 22
Регистриран на: Вто Дек 02, 2008 8:59 am

Re: Слави на 3 август-концерт Плевен

Мнениеот gogata на Чет Авг 20, 2009 1:56 pm

магито написа:..... аз бях там и ми хареса...... фоерверките бяха хубави...... Сцената си я биваше...... Весело беше....... та това си е направо прекрасно събитие.

Има далеч по-хубави неща, на които да им се насладиш! :!: И те са безплатни! Явно че ти търсиш веселие... ако си тъжна и уморена опитай се да намериш решение на проблемът с психолог. :roll:
Най-добрият тулбар - за най-добрите!
Изображение
gogata
 
Мнения: 606
Регистриран на: Нед Ное 30, 2008 11:10 pm
Местоположение: Гр. Плевен - ж.к. "Сторгозия"

Предишна

Назад към Музика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron