zapleven.com

Free Website Templatesphpbb3 styles

Стъклен Дом

Стъклен Дом

Мнениеот bate vasko на Нед Апр 18, 2010 11:29 pm

Какви са вашите отзиви за започналия нов Българси сериал? - само аз ли имам чуството, че нещо не е както трябва в този сериал !!!
bate vasko
 
Мнения: 38
Регистриран на: Пон Дек 01, 2008 8:13 pm

Re: Стъклен Дом

Мнениеот takealook на Пон Апр 19, 2010 11:42 am

bate vasko написа:само аз ли имам чуството, че нещо не е както трябва в този сериал !!!

Напълно основателно, не си само ти! Най много ме дразни, че не е реален. Още с първата случка, при таршуването, когато трябваше да няма свидетели. Но това не е всичко! Големият герой продължаваше своите подвизи, свръх банално!
1. Как се озовава точно в мига, когато женската трябваше да я застрелят?! Трябва все там да е висял! В реалноста не е така! В реалноста си пукваш от едното нищо. + Ако съм на женската, би трябвало да си помисля, че той е бил в бандата на обирджиите!!!! И се е нахвърлил, за да предотврати убийството. (В този момент ще повърна....)
2. Как се озова, на точното място и на точния момент, когато некви мутри притискаха "малкия"? А къде е развръзката???
3. От къде изведнъж се заима с кола и се озова на точното място в точния момент, когато партньорът му се среща със свои познати в гаражът, и представяш ли си - това бе подозрително! Да беше записал номера на непознатите му приятели ли??? Глупаво.
4. Как 3 милиона отклонени пари изведнъж станаха основателно ползвани???? :shock:
5. Мрази баща си? А иска да продължи делото му? И го гонят, с риск даже да го шантажират, а той не приема да си вземе дялът и да си иде в Америка, където няма да пречи на никой и на всички ще е добре, а остава на опасното място, където фистят куршумите! :?
Толкова случайности отвращават! Лишен от реалност, филмът не струва.
takealook
 
Мнения: 48
Регистриран на: Съб Апр 17, 2010 10:16 pm

Re: Стъклен Дом

Мнениеот abc на Вто Апр 20, 2010 6:03 pm

Харесва ми.
Изображение Изображение
abc
 
Мнения: 556
Регистриран на: Пон Ное 03, 2008 8:27 pm
Местоположение: Плевен

Re: Стъклен Дом

Мнениеот zdravkop на Вто Апр 20, 2010 7:31 pm

За нищо на света не бих гледал сериали, пък било то и български. Е, ако ми дават по една хилядарка на минута за нанесените ми от сериала неимущестевни вреди, ще го гледам.
zdravkop
 
Мнения: 285
Регистриран на: Сря Окт 01, 2008 3:58 pm

Re: Стъклен Дом

Мнениеот chervenata на Пон Май 03, 2010 12:19 pm

Здравко твоето не е от сериали драги! :lol:

Нямам количествени преки наблюдения, отзивите, които чета и чувам са отлични. Защо пък не!
chervenata
 
Мнения: 361
Регистриран на: Пон Авг 10, 2009 1:36 pm

Re: Стъклен Дом

Мнениеот farasat на Пон Апр 06, 2015 8:17 am

Software engineers apply the principles of engineering to the design, development, maintenance, testing, and

evaluation of the software and systems that make computers or anything containing software work
You can get score highest marks in http://e-six-sigma.com/ dumps exam using brandeis.edu and test king which are prepared by top certified professionals, Olivet Nazarene University
farasat
 
Мнения: 1
Регистриран на: Пон Апр 06, 2015 8:14 am


Назад към Филми

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron