zapleven.com

Free Website Templatesphpbb3 styles

Чужди езици

Чужди езици

Мнениеот niki на Нед Юли 19, 2009 1:49 pm

Търсех подходящия раздел за темата, но мисля, че този е добре - та, как сте с чуждите езици?
И още нещо, защо в нашия град има курсове основно по английски?
Имаме ли надеждни и добри езикови школи и преподаватели?
Какви чужди езици можем да научим в Плевен?
niki
 
Мнения: 145
Регистриран на: Пон Фев 16, 2009 5:36 pm

Re: Чужди езици

Мнениеот niki на Съб Юли 25, 2009 11:00 am

Някой нещо да сподели? ;)
niki
 
Мнения: 145
Регистриран на: Пон Фев 16, 2009 5:36 pm

Re: Чужди езици

Мнениеот drumata на Сря Юли 29, 2009 1:44 pm

Май всички си ги знаем езиците :lol: Доволна съм от училища за Европа, макар и там да има изцепки, поне образованието е на ниво. Ама не мога да ти кажа нищо по въпроса къде и какво. Какъв език ти трябва и за каква възраст да е обучението? Важно е сертификатите, които издават да са легални, а не някаква забутана фирма, дето никой не я знае. А ако не ти трябва сертификат- пробвай Релакса- учебници и касети. Леки и приятни за учене, независимо на кой език и цената- можеш да намериш вече копия за почти без пари.
abc написа:Айде един дървен философ.
drumata
 
Мнения: 736
Регистриран на: Сря Юли 08, 2009 9:43 pm

Re: Чужди езици

Мнениеот niki на Вто Авг 11, 2009 10:48 pm

Релакса са скъпи учебници. Доста по-сносни като цена и добри като съдържание са тези на нашето плевенско издателство Грамма.

А мисълта ми за езиците, беше , че в нашето малко захлюпено градче Плевен, освен английски и тук-таме малко французки или дойчовски - нищо друго няма. Май пасо доблето предлагаха и някакъв испански, но... Слаба езикова основа има в Плевен като цяло, за съжаление.
niki
 
Мнения: 145
Регистриран на: Пон Фев 16, 2009 5:36 pm

Re: Чужди езици

Мнениеот drumata на Съб Авг 22, 2009 7:43 am

О, niki, да не мислиш, че в други градове не е така? Аз като си потърсих в София курс по италиански от 50 обяви, в които беше изрично написан такъв курс се оказа, че всъщност го има на 3 места, като двете са с дневни групи, а вечерния курс почва след 3 месеца....
abc написа:Айде един дървен философ.
drumata
 
Мнения: 736
Регистриран на: Сря Юли 08, 2009 9:43 pm


Назад към Литература

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron