zapleven.com

Free Website Templatesphpbb3 styles

Защо да се върна в ПЛЕВЕН ?

ДОБРЕ ДОШЛИ на "ЧУЖДЕНЦИТЕ" за които носталгията по Родния град е по - силна от всичко - "...Е СЪБРАХМЕ СЕ!"

Re: Защо да се върна в ПЛЕВЕН ?

Мнениеот always на Съб Май 30, 2009 11:41 am

Браво бе пичове,ми дайте всички да се махнем.Когато се научим ,че и малкото което правим го правим тук в и за България,тогава ще се оправим.Само че за това трябва малко повече кураж да останеш и да се бориш.
От Плевен за Плевен
always
 
Мнения: 47
Регистриран на: Вто Дек 30, 2008 10:57 am
Местоположение: Плевен

Re: Защо да се върна в ПЛЕВЕН ?

Мнениеот cvete_78 на Чет Юли 09, 2009 10:47 am

Защо да се върна ли за да има къде да учи дъщеря ми.Мъжа ми постоянно мърмори,че няма пари .Как да му обясня че след 6 години когато дъщеря му отиде да учи в друг град и живот и здраве има още едно дете съвсем няма да има пари.Да имаш дом понякога не е достатъчно ние имаме само един дом и нищо друго.По въпроса за вкопчването в големите градове ще кажа само едно,аз работя за 300лв.,а колежката в големия град за същата работа получава 400лв+% от оборота.В София сестра ми напусна работа и след три дни беше на друга и няма да стои там ли ?
Защо е толкова трудно просто да се обичаме?Изображение
cvete_78
 
Мнения: 491
Регистриран на: Вто Юли 07, 2009 3:50 pm

Re: Защо да се върна в ПЛЕВЕН ?

Мнениеот moniku на Чет Юли 09, 2009 2:51 pm

Наскоро ми попадна следното мнение и бих искал да го споделя с вас....
Пролетариите обикновено търсят работа в столицата, аристократите - време в провинцията. Затова пролетариите са столичани, а ариктократите - провинциалисти. За сметка на това, столицата е временна, а провинцията - вечна. И ако в столицата прекосяваш пространството, без да оставаш във времето, то в провинцията оставаш във времето, без да мърдаш от мястото си."
moniku
 
Мнения: 872
Регистриран на: Нед Юли 05, 2009 2:36 pm

Re: Защо да се върна в ПЛЕВЕН ?

Мнениеот cvete_78 на Чет Юли 09, 2009 3:05 pm

Интересно мнение наистина. ;)
Защо е толкова трудно просто да се обичаме?Изображение
cvete_78
 
Мнения: 491
Регистриран на: Вто Юли 07, 2009 3:50 pm

Предишна

Назад към Плевенчани в чужбина

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron