zapleven.com

Free Website Templatesphpbb3 styles

Борисов предлага Цецка Цачева за шеф на НС

Re: Борисов предлага Цецка Цачева за шеф на НС

Мнениеот cvete_78 на Пон Юли 13, 2009 9:41 am

2056 не е много далече има шанс. :lol: :lol: :lol:
Защо е толкова трудно просто да се обичаме?Изображение
cvete_78
 
Мнения: 491
Регистриран на: Вто Юли 07, 2009 3:50 pm

Re: Борисов предлага Цецка Цачева за шеф на НС

Мнениеот moniku на Пон Юли 13, 2009 10:05 pm

cvete_78 написа:2056 не е много далече има шанс. :lol: :lol: :lol:

Цвете,къй тоя тел,ма.....Шанса си е на моя страна.Нищо че не сам депуткакта.... :lol: :lol: :lol:
moniku
 
Мнения: 872
Регистриран на: Нед Юли 05, 2009 2:36 pm

Re: Борисов предлага Цецка Цачева за шеф на НС

Мнениеот cvete_78 на Вто Юли 14, 2009 8:04 am

Ам дан'си дремала 'орта кат раздаваха мистата.Мойше и да улезиш.Тел избири го и ша видиш инак ни обаждам. :lol: :lol: :lol:
Защо е толкова трудно просто да се обичаме?Изображение
cvete_78
 
Мнения: 491
Регистриран на: Вто Юли 07, 2009 3:50 pm

Re: Борисов предлага Цецка Цачева за шеф на НС

Мнениеот pe6ost_88 на Нед Юли 19, 2009 6:57 pm

Мен не ме притеснява чак толкова, че е била в БКП, защото навремето БКП=държавата.Та малко или много това е бил тогава начина да се успее.И в този смисъл е нормално много хора да са се стремяли към това.
По-скоро ме притесняват скандалите й с Община Плевен.Показват двойна игра която хич не е коректна и честна.
Плевен - център на Северозападния район за планиране
pe6ost_88
 
Мнения: 238
Регистриран на: Чет Фев 12, 2009 12:07 am

Re: Борисов предлага Цецка Цачева за шеф на НС

Мнениеот kalitko на Нед Юли 19, 2009 7:08 pm

Пешко -да ти кажа някой неща от кадровата политика по онова време.Не съм ултра привърженик на ББ но все пак Цачева е плевенчанка.Та в нейните млади години член на БКП рядко хората ставаха по убеждение.Ставаше се по принуда.Пред тях просто нямаше никаква переспектива за развитие, имаше и доста длъжности изискванията за които започваха с....да е член на БКП.Другото което сега е важно -беше подробност.Та ето я принудата - ако си партиен член ще обмислим кадровото ти развитие, ако не си ....препоръчваме и забрави .Невероятно но необорим факт.Щеш нещеш ставаш партиен член ...то и сега не е много по-различно но реда е малко по-друг.Та аз не я обвинявам.Такива бяха времената.....
kalitko
 
Мнения: 136
Регистриран на: Нед Апр 05, 2009 8:58 pm

Re: Борисов предлага Цецка Цачева за шеф на НС

Мнениеот pe6ost_88 на Нед Юли 19, 2009 7:15 pm

kalitko написа:Пешко -да ти кажа някой неща от кадровата политика по онова време.Не съм ултра привърженик на ББ но все пак Цачева е плевенчанка.Та в нейните млади години член на БКП рядко хората ставаха по убеждение.Ставаше се по принуда.Пред тях просто нямаше никаква переспектива за развитие, имаше и доста длъжности изискванията за които започваха с....да е член на БКП.Другото което сега е важно -беше подробност.Та ето я принудата - ако си партиен член ще обмислим кадровото ти развитие, ако не си ....препоръчваме и забрави .Невероятно но необорим факт.Щеш нещеш ставаш партиен член ...то и сега не е много по-различно но реда е малко по-друг.Та аз не я обвинявам.Такива бяха времената.....

Ти май не ме разбра - и аз не я обвинявам за това , че е била член на БКП , защото тогава БКП е била на практика всичко.Не е имало алтернатива за някакво развитие.Казах , че ме притесняват скандалите с Общината, но пък от друга страна Р.Петков пикаеше във фонтаните , такаче отчитам , че има напредък с Цачева при плевенските кадри в НС.Дано като е плевенчанка да се грижи наистина за Плевен (дано и най-накрая държавата си поеме функциите в област Плевен, както за АГ- клиниката, спортната зала , Кайлъка , така и за републиканската пътна мрежа - навръщане от морето на идване от Ловеч, след табелата "Област Плевен" пътя става чувствително по-лош)
Плевен - център на Северозападния район за планиране
pe6ost_88
 
Мнения: 238
Регистриран на: Чет Фев 12, 2009 12:07 am

Re: Борисов предлага Цецка Цачева за шеф на НС

Мнениеот kalitko на Нед Юли 19, 2009 7:22 pm

За фонтаните -скоро научих от очевидец ,на достолепна възраст, че освен фонтани е имало и градинки и то пред РДВР.Аз със сигурност съм един от малкото които чуха за нея по изборната кампания ,но пък тези скандали може и за добро да са.Във власта обаче е имало много плевенчани-без особенна полза за съжаление...
kalitko
 
Мнения: 136
Регистриран на: Нед Апр 05, 2009 8:58 pm

Re: Борисов предлага Цецка Цачева за шеф на НС

Мнениеот cvete_78 на Пон Юли 20, 2009 3:14 pm

По отношение на членстото в партията нещата не са се променили особено мног и сега за да станеш нещо трябва да си член на някоя партия.И аз чувам не особено добри отзиви за г-жа Цачева ,но тъй като не съм имала досег с нея по никаква причина нищо не мога да кажа.Дано ББ правилно да е прецнил професионалните й качества.
Защо е толкова трудно просто да се обичаме?Изображение
cvete_78
 
Мнения: 491
Регистриран на: Вто Юли 07, 2009 3:50 pm

Re: Борисов предлага Цецка Цачева за шеф на НС

Мнениеот kalitko на Пон Юли 20, 2009 8:01 pm

Да де -дано е преценил.И дано не действа като пожарникар....не че обиждам професията ,ама като се запали нещо го гасят с много -ама наистина с много вода.Почти винаги безсмислено много вода!!!
kalitko
 
Мнения: 136
Регистриран на: Нед Апр 05, 2009 8:58 pm

Re: Борисов предлага Цецка Цачева за шеф на НС

Мнениеот moniku на Пон Юли 20, 2009 8:03 pm

kalitko написа:Да де -дано е преценил.И дано не действа като пожарникар....не че обиждам професията ,ама като се запали нещо го гасят с много -ама наистина с много вода.Почти винаги безсмислено много вода!!!

Ха,бъркаш...Преди години ми се запали колата,гасиха я с пяна,ама не стигна и изгоря.....Бе замръзнала и пожарната... :lol: :lol: :lol:
moniku
 
Мнения: 872
Регистриран на: Нед Юли 05, 2009 2:36 pm

ПредишнаСледваща

Назад към Политика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron