zapleven.com

Free Website Templatesphpbb3 styles

Цачева: Срам ме е от плевенския прокурор

Цачева: Срам ме е от плевенския прокурор

Мнениеот deputatkata на Нед Окт 25, 2009 11:58 am

"За мен като плевенчанин е срамно това, с което Плевен, плевенските магистрати, и в частност плевенската прокуратура влезе в централните новинарски емисии". Така председателят на Парламента Цецка Цачева коментира вчерашното задържане с подкуп на прокурор от плевенска Окръжна прокуратура, съобщи Дарик. Цачева уточни, че ако има искане за законодателни промени от магистратите, Народното събрание ще изпълни своите задължения и ще обсъди това, което се предлага от представителите на съдебната власт.

"Висшият съдебен съвет е органът, който е натоварен да кадрува магистратите, както и да налага съответните дисциплинарни наказания. А що се отнася до случаите на извършени престъпления от магистрати, то борбата с корупцията, която е във всички области и на всички нива, в това число и на най-високо, е основен приоритет на правителството", беше категорична Цецка Цачева.

БЛИЦ
Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно.
deputatkata
 
Мнения: 285
Регистриран на: Пет Дек 05, 2008 3:10 pm
Местоположение: гр. Плевен

Re: Цачева: Срам ме е от плевенския прокурор

Мнениеот always на Пон Окт 26, 2009 2:22 pm

deputatkata написа:"За мен като плевенчанин е срамно това, с което Плевен, плевенските магистрати, и в частност плевенската прокуратура влезе в централните новинарски емисии". Така председателят на Парламента Цецка Цачева коментира вчерашното задържане с подкуп на прокурор от плевенска Окръжна прокуратура, съобщи Дарик. Цачева уточни, че ако има искане за законодателни промени от магистратите, Народното събрание ще изпълни своите задължения и ще обсъди това, което се предлага от представителите на съдебната власт.

"Висшият съдебен съвет е органът, който е натоварен да кадрува магистратите, както и да налага съответните дисциплинарни наказания. А що се отнася до случаите на извършени престъпления от магистрати, то борбата с корупцията, която е във всички области и на всички нива, в това число и на най-високо, е основен приоритет на правителството", беше категорична Цецка Цачева.

БЛИЦ

С други думи -дръж куче,вятър вее!
И мен като плевенчанин ме е срам от такива политици.
От Плевен за Плевен
always
 
Мнения: 47
Регистриран на: Вто Дек 30, 2008 10:57 am
Местоположение: Плевен


Назад към Политика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron