zapleven.com

Free Website Templatesphpbb3 styles

Населението на Плевен продължава да намалява

Re: Населението на Плевен продължава да намалява

Мнениеот gogata на Пон Яну 18, 2010 7:55 pm

Е по-полека де Здравко!!!! :evil: Червената е малко хаплива, но пък мене лично много си ме кефи...! :D 8-) Такива жени има нужда тук и за всичко да имат отговор! :D Ако няма такъв, следва съревнование и дракане на други теми. 8-) Ти сега освири най-активната жена във форума и сега искаш да й запушиш устата. Червената, всичко е ОК, аз те приветсвам да говориш каквото ти е на душа и да ни мачкаш ако е необходимо... 8-) Не съм срещу Здравко, нито срещу Червената. Освен като аутсайдер, аз съм и неутрален. :mrgreen: Симпатизирам на който и когато си поискам. Не защото ми се иска, а както го намеря за добре. :mrgreen:
Най-добрият тулбар - за най-добрите!
Изображение
gogata
 
Мнения: 606
Регистриран на: Нед Ное 30, 2008 11:10 pm
Местоположение: Гр. Плевен - ж.к. "Сторгозия"

Re: Населението на Плевен продължава да намалява

Мнениеот moniku на Пон Яну 18, 2010 11:18 pm

Бравос,Гога...Влашка престилка- на 6+ :D :D :D
moniku
 
Мнения: 872
Регистриран на: Нед Юли 05, 2009 2:36 pm

Re: Населението на Плевен продължава да намалява

Мнениеот chervenata на Вто Яну 19, 2010 2:39 pm

zdravkop написа:Червената болест, тъкмо помислих, че си спряла да овоняваш форума, но миризливото ти присъствие се усети отново. Но какво да се прави- оно толкова си може. Колко хора още трябва да ти напишат директно или индиректно, за да разбереш, че си писнала на почти всички тук???

Убедителен си само в едно ЗдравкоП - простотията ходи по хората. Неизнедана от твоята недодялана истерия си мисля, ако в тая същата състоятелност възпитаваш и учениците, въобще не трябва да ни е чудно, защо прираста на местното население е намаляващ. Покажи на децата, че неврозата и грубиянщината е висша форма на нормално поведение, и те респективно ще спрат да се привличат по двойки разнополово, камо ли и да се съвокупляват. Ако ме разбираш въобще. А и да не ме разбираш у вас за съжаление са твоите дето те понасят, на мен си ми през линка. :D
chervenata
 
Мнения: 361
Регистриран на: Пон Авг 10, 2009 1:36 pm

Re: Населението на Плевен продължава да намалява

Мнениеот chervenata на Вто Яну 19, 2010 2:42 pm

gogata написа:Е по-полека де Здравко!!!! :evil: Червената е малко хаплива, но пък мене лично много си ме кефи...! :D 8-) Такива жени има нужда тук и за всичко да имат отговор! :D Ако няма такъв, следва съревнование и дракане на други теми. 8-) Ти сега освири най-активната жена във форума и сега искаш да й запушиш устата. Червената, всичко е ОК, аз те приветсвам да говориш каквото ти е на душа и да ни мачкаш ако е необходимо... 8-) Не съм срещу Здравко, нито срещу Червената. Освен като аутсайдер, аз съм и неутрален. :mrgreen: Симпатизирам на който и когато си поискам. Не защото ми се иска, а както го намеря за добре. :mrgreen:

Гога мерси, макар че аз ще се справя и сама. Все още имам време за подобни дърводелци и не се отказвам лесно.
Монику поне е раздвоен в своята симпатия за това ти се закача. :P
chervenata
 
Мнения: 361
Регистриран на: Пон Авг 10, 2009 1:36 pm

Re: Населението на Плевен продължава да намалява

Мнениеот moniku на Вто Яну 19, 2010 2:49 pm

Червенушке,ако е за раздвоена симпатия,права си,но спрямо теб...Иначе другите одавна съм ги отсял.И ако на тебе ти е през линка,то на мен ми е през аватаракой какво мисли за мене. :)
moniku
 
Мнения: 872
Регистриран на: Нед Юли 05, 2009 2:36 pm

Re: Населението на Плевен продължава да намалява

Мнениеот chervenata на Вто Яну 19, 2010 3:22 pm

Спрямо мен разбира се. :D Няма нужда да се застраховаш, аз и без това вече съм заета. :D
chervenata
 
Мнения: 361
Регистриран на: Пон Авг 10, 2009 1:36 pm

Re: Населението на Плевен продължава да намалява

Мнениеот moniku на Вто Яну 19, 2010 3:55 pm

chervenata написа:Спрямо мен разбира се. :D Няма нужда да се застраховаш, аз и без това вече съм заета. :D

Застраховка?! Не виждам смисъл...А за заетото,споко.Все някога се освобождава мястото....Може да е и черен хумор,но дори и гробовете се ползват многократно.... ;)
moniku
 
Мнения: 872
Регистриран на: Нед Юли 05, 2009 2:36 pm

Re: Населението на Плевен продължава да намалява

Мнениеот chervenata на Вто Яну 19, 2010 4:25 pm

moniku написа:Застраховка?! Не виждам смисъл...А за заетото,споко.Все някога се освобождава мястото....Може да е и черен хумор,но дори и гробовете се ползват многократно.... ;)

Това най-вероятно е някакъв опит да се върнеш на темата. Само че ти се е получило сборище от думи, дето не само нямат смисъл, но дори и не предизвикват смях в залата, щото насилствено си я изпразнил. Твърде съм млада да ме пращаш по гробищата, те и без това са пълни с достатъчно незаменими хора.
Лично аз, както и авторката на темата поне сме пробвали да променим отрицателния прираст на Плевен и плевенска област(заради Здравко ще ги пиша разделно свързани :lol: ). Мъжете принципно ако не са свързани в брак никое учреждение издаващо документи и обещетения не се интересува от мъжествеността ви. Значи принципът е, ако жените не ви признават за бащинство, то вашето участие във вероятното увеличение на прираста на населението, е силно под въпрос. Така че Монику снаха ти на ръце трябва да я носиш, че е признала сина ти за мъж. :lol:
chervenata
 
Мнения: 361
Регистриран на: Пон Авг 10, 2009 1:36 pm

Re: Населението на Плевен продължава да намалява

Мнениеот moniku на Вто Яну 19, 2010 4:52 pm

Боже,колко думи...Не те ли мързи да пишеш?!Поне да е нещо умно...Аз поне правя "сборище" от два реда ,ама ти се оливаш.А снахата да го признае,значи се е доказал като мъж,пък ти ако си изпитвала съмнения спрямо твоя,проблема си е твой.И да не пропусна уточнение,на ръцете си нося само пръстени. ;)
moniku
 
Мнения: 872
Регистриран на: Нед Юли 05, 2009 2:36 pm

Re: Населението на Плевен продължава да намалява

Мнениеот drumata на Вто Яну 19, 2010 8:59 pm

Червената е във фаза, май. Да не кажа цикъл, щото цепи наред през просото и не чете хич :lol: След 2-3 дена ще ти мине, надявам се :P
abc написа:Айде един дървен философ.
drumata
 
Мнения: 736
Регистриран на: Сря Юли 08, 2009 9:43 pm

ПредишнаСледваща

Назад към Новини

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron