zapleven.com

Free Website Templatesphpbb3 styles

Размяна на съпруги - 2 сезон

Размяна на съпруги - 2 сезон

Мнениеот Kamelia на Чет Юни 11, 2009 11:54 am

Стартира записването за участници във втория сезон на "Размяна на съпруги". За една седмица може да получите 2000 лева и нова съпруга. Запишете се на 02 / 965 77 22, или изпратете мейл на razmiana@tv2.bg
Kamelia
 
Мнения: 1
Регистриран на: Чет Юни 11, 2009 11:41 am

Re: Размяна на съпруги - 2 сезон

Мнениеот zdravkop на Чет Юни 11, 2009 2:25 pm

Kamelia написа:Стартира записването за участници във втория сезон на "Размяна на съпруги". За една седмица може да получите 2000 лева и нова съпруга. Запишете се на 02 / 965 77 22, или изпратете мейл на razmiana@tv2.bg

Абе какви са тия простотии??? :twisted: :twisted: :twisted:
zdravkop
 
Мнения: 285
Регистриран на: Сря Окт 01, 2008 3:58 pm

Re: Размяна на съпруги - 2 сезон

Мнениеот bate vasko на Вто Юни 16, 2009 10:38 am

Давам моята , срещу 2000 лева без да е нужно да ми я връщат.
bate vasko
 
Мнения: 38
Регистриран на: Пон Дек 01, 2008 8:13 pm

Re: Размяна на съпруги - 2 сезон

Мнениеот Radina на Пон Юни 22, 2009 3:48 pm

За вас може да са глупости, но аз записах моето семейство за участие. Кофти е, че няма да има кастинг в Плевен, но пък това е добър повод да се разходим до София. Камелиа, незнам колко ти е актуална информацията, но всяко семейство ще получи по 4 хиляди лева, като компенсация за времето през което го снимат. Помислихме с мъжа ми и решихме, че си заслужава за 6-7 дни снимки да вземем 4000. В крайна сметка никой не може да ме задължи да направя нещо което не искам. Нали видях първия сезон, че половината не изпълняваха правилата на другата жена. Пожелайте ми късмет!
Radina
 
Мнения: 1
Регистриран на: Вто Юни 16, 2009 1:57 pm

Re: Размяна на съпруги - 2 сезон

Мнениеот zdravkop на Пон Юни 22, 2009 4:55 pm

Radina написа:За вас може да са глупости, но аз записах моето семейство за участие. Кофти е, че няма да има кастинг в Плевен, но пък това е добър повод да се разходим до София. Камелиа, незнам колко ти е актуална информацията, но всяко семейство ще получи по 4 хиляди лева, като компенсация за времето през което го снимат. Помислихме с мъжа ми и решихме, че си заслужава за 6-7 дни снимки да вземем 4000. В крайна сметка никой не може да ме задължи да направя нещо което не искам. Нали видях първия сезон, че половината не изпълняваха правилата на другата жена. Пожелайте ми късмет!

Зомбираните идиоти в България се увеличават със страшна прогресия!!! :twisted: :twisted: :twisted:
zdravkop
 
Мнения: 285
Регистриран на: Сря Окт 01, 2008 3:58 pm

Re: Размяна на съпруги - 2 сезон

Мнениеот Lyubenov на Пон Юни 22, 2009 9:45 pm

това явно е поредната простотия от сорта big/vip brother с цел профанизиране на народа :!:
Lyubenov
 
Мнения: 46
Регистриран на: Съб Дек 20, 2008 8:13 pm

Re: Размяна на съпруги - 2 сезон

Мнениеот zdravkop на Вто Юни 23, 2009 9:47 am

Lyubenov написа:това явно е поредната простотия от сорта big/vip brother с цел профанизиране на народа :!:

Точно! Чудя се дали изобщо вече има нормални и мислещи хора в страната ни. Пълно е с чалгари навсякъде- нямам предвид като музика, а като начин на живот!
zdravkop
 
Мнения: 285
Регистриран на: Сря Окт 01, 2008 3:58 pm

Re: Размяна на съпруги - 2 сезон

Мнениеот chervenata на Пон Авг 10, 2009 2:12 pm

ЗдравкоП, цепиш мрака с твоите грандомански лозунги безподобно. Пък си и намерил кой да ти приглася. Звучиш пенсионерски освен, че си по пуберски смешен. Всеки има право на изява, освен на избор за своите свободни действия. Във вашия квартал да не би само бнт да излъчват та си така ревниво ревлив относно хорските тиви разнообразия. :D
chervenata
 
Мнения: 361
Регистриран на: Пон Авг 10, 2009 1:36 pm

Re: Размяна на съпруги - 2 сезон

Мнениеот drumata на Вто Авг 18, 2009 8:58 am

Да бе разнообразие, а те до болка еднакви в безмислието си, чак и рекламите им същи.... Не ми е работа да се намесвам- тв не пускам!
abc написа:Айде един дървен философ.
drumata
 
Мнения: 736
Регистриран на: Сря Юли 08, 2009 9:43 pm

Re: Размяна на съпруги - 2 сезон

Мнениеот chervenata на Вто Авг 18, 2009 11:45 am

И да искам няма начин, в къщи има 6 телевизора, без да броим тези на тавана. Откъдето и да се завъртя все някой ще ме издебне с програмен лъч. :) В мазата не ходя, че там пък са последните запаси вино, а ми се искаше да останат поне две бутилки реколта 2008, та като порасте сина да му ги връча гордо - Сине ей тоз оцет ти е от раждането! :lol:
Най-си си добре друмата садиш си китките по двора и ич не ти пука.
chervenata
 
Мнения: 361
Регистриран на: Пон Авг 10, 2009 1:36 pm

Следваща

Назад към Радио и Телевизия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron