zapleven.com

Free Website Templatesphpbb3 styles

Цената на истината - сезон І

Цената на истината - сезон І

Мнениеот chervenata на Чет Сеп 10, 2009 12:51 pm

Никой ли не е гледал новата изповедалня за големите пари да сподели нещо? Клюката се носи, че епизодът довечера, щял да бъде доста по-сърцераздирателен и трогателен от снощи. Пита се в задачата, какво е било снощи?
chervenata
 
Мнения: 361
Регистриран на: Пон Авг 10, 2009 1:36 pm

Re: Цената на истината - сезон І

Мнениеот drumata на Пет Сеп 11, 2009 10:30 am

Снощи бях на приятно място и си изкарах добре, ама ти май не питаш за това. Светни за какво иде реч, ако обичаш, че май съм изостанала...
abc написа:Айде един дървен философ.
drumata
 
Мнения: 736
Регистриран на: Сря Юли 08, 2009 9:43 pm

Re: Цената на истината - сезон І

Мнениеот chervenata на Пет Сеп 11, 2009 7:52 pm

Ти така или иначе си ги втъркваш твоите Изображение мога ли те спря.
Абе гледах го, една от Русе каза на майка си че е бииип, а тя и отвърна биииип бииип бииип! Бащата, втори съпруг или трети не разбах на майката ги нарече и двете долни биииииииииииииииииииппппппппп! По натам мернах, че бяха намесени и деца и гаджета и други роднии, но някак нямах време и желание за детайли. В крайна сметка от многото лични попръжни, сълзи и драми в този вид изповедалня, дамата бе стигнала до 25 000лв. да вземе и на един въпрос, може би тридесетия се издънила и си тръгнала с празни джобове. Де да знам дали е нагласено и дали срещу някви уговорени пари хората си разказват кво ли не ексхибиционистично и доста брутално, ама в името на шоуто всичко може да бъде измислено. В детайли не ми е много ясна схемата на предаването, но някъде четох че тези дето са одобрени след кастинг, сядат пред детектор на лъжата и отговарят на 50 въпроса. Не им казват какво е отчел детекторът. На базата на тия данни им съставят провокативни въпроси и пред публика и роднини, ги карат да отговарят открито пак. Ако са излъгали преди или по време на предаване отпадат, ако пък имат като резултат - "истина" се катерят по една парична пирамида в преследване на 200 000лв.
chervenata
 
Мнения: 361
Регистриран на: Пон Авг 10, 2009 1:36 pm

Re: Цената на истината - сезон І

Мнениеот moniku на Пет Сеп 11, 2009 8:25 pm

Божеееееееееееее,лудите край нямат..... :(
moniku
 
Мнения: 872
Регистриран на: Нед Юли 05, 2009 2:36 pm

Re: Цената на истината - сезон І

Мнениеот drumata на Съб Сеп 12, 2009 8:48 am

оФ, телевизия не гледам, слава богу :roll:
abc написа:Айде един дървен философ.
drumata
 
Мнения: 736
Регистриран на: Сря Юли 08, 2009 9:43 pm


Назад към Радио и Телевизия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron