zapleven.com

Free Website Templatesphpbb3 styles

Семейният "Биг брадър".

Семейният "Биг брадър".

Мнениеот Neno Er на Вто Мар 30, 2010 7:24 pm

Гледате ли и какво ви е мнението за поредния "Биг брадър" :?:
дядо Нено
Neno Er
 
Мнения: 217
Регистриран на: Чет Яну 08, 2009 12:52 pm
Местоположение: гр. Плевен - ж.к." Сторгозия "

Re: Семейният "Биг брадър".

Мнениеот chervenata на Сря Мар 31, 2010 7:41 am

Гледам. Аз съм от феновете на предаването. Сега обаче тоя сезон ме мъчи искрено. Потенциално избрани конфликтни и пред раздяла двойки, с видими проблеми и лесна възможност за развитие в посока вдигане на рейтинг. Не че и аз да ги избирах пак нямаше да са такива обаче леко ми натърти на простотия. Особено жените - красиви, а прости. Е с някои изключения. Но ще го гледам де.
chervenata
 
Мнения: 361
Регистриран на: Пон Авг 10, 2009 1:36 pm

Re: Семейният "Биг брадър".

Мнениеот zdravkop на Чет Апр 01, 2010 7:27 pm

За нищо на света не бих си причинил това, както и на близките си хора. Биг брадър е предаване за идиоти, малоумни и първосигнални същества.
zdravkop
 
Мнения: 285
Регистриран на: Сря Окт 01, 2008 3:58 pm

Re: Семейният "Биг брадър".

Мнениеот gogata на Пет Апр 02, 2010 9:06 am

Напълно съм съгласен с всичко казано преди мен! Аз имах честа да зърна на два пъти откъси, направи ми много голямо впечатление една чернокоса, много отракана, имаше се за голяма работа, до толкова отракана, че взех да й симпатизирам, може би щях да гласувам за нея, както и че зърнах един бръснат изрод, който заплашваше, казах си "този е първия изгонен, вероятно иска да напуска и прави каквото си иска". Като заключение, това шоу може би е най-интересното от всички брадъри, но нямам възможноста и времето да го гледам! :( Да й е сладко на червената. ;)
Най-добрият тулбар - за най-добрите!
Изображение
gogata
 
Мнения: 606
Регистриран на: Нед Ное 30, 2008 11:10 pm
Местоположение: Гр. Плевен - ж.к. "Сторгозия"

Re: Семейният "Биг брадър".

Мнениеот bate vasko на Нед Апр 18, 2010 11:34 pm

Ужасяваща извадка на българския народ.Шок и Ужас. За 15 минути бях "впечатлен".До сега съм гледал всичките сезони на тоя сериал, но този не можах да издържа.
bate vasko
 
Мнения: 38
Регистриран на: Пон Дек 01, 2008 8:13 pm

Re: Семейният "Биг брадър".

Мнениеот takealook на Пон Апр 19, 2010 11:50 am

Мдам... Този биг брадър е наситен с конфликти. Най-сполучливият брой за реалити!!!! Много точна селекция подбрани хора, евала на журито!!! 8-) Няма празно! Така е и в живота, не можеш да отречеш, че няма луди... :)
takealook
 
Мнения: 48
Регистриран на: Съб Апр 17, 2010 10:16 pm

Re: Семейният "Биг брадър".

Мнениеот chervenata на Вто Апр 20, 2010 3:11 pm

Абе луди, то това да им беше проблемът. И едва ли е толкова добър рейтинга щом пускат предварително инфо за новите дето ще влизат в четвъртък - http://life.dir.bg/news.php?id=6241457
chervenata
 
Мнения: 361
Регистриран на: Пон Авг 10, 2009 1:36 pm

Re: Семейният "Биг брадър".

Мнениеот zdravkop на Вто Апр 20, 2010 7:33 pm

По гледането на "Биг брадър" ще ги познаете- интелигентните, умните, успелите, високообразованите, с висок морал хора.
zdravkop
 
Мнения: 285
Регистриран на: Сря Окт 01, 2008 3:58 pm

Re: Семейният "Биг брадър".

Мнениеот chervenata на Пон Апр 26, 2010 9:54 pm

Ако вие г-н Пенев не го гледате, за какъв имате претенции тогава?
chervenata
 
Мнения: 361
Регистриран на: Пон Авг 10, 2009 1:36 pm

Re: Семейният "Биг брадър".

Мнениеот abc на Вто Апр 27, 2010 7:55 am

От гледането или негледането на едно предаване не може да се изработи критерии за умност. По критериите на Здравко аз съм от идиотите, малоумните и първосигналните същества, но това не ме притеснява.
Изображение Изображение
abc
 
Мнения: 556
Регистриран на: Пон Ное 03, 2008 8:27 pm
Местоположение: Плевен


Назад към Радио и Телевизия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron