zapleven.com

Free Website Templatesphpbb3 styles

за тел.112

за тел.112

Мнениеот rosa на Пет Юли 03, 2009 2:36 pm

Искам да изкажа задоволството си от работата на службите към общината. Наскоро правих запитване във връзка със земеделски земи и бях впечатлен от организацията на работата в общината , както и от бързината и компетентността на отговора.Системата позволяваше контрол на подадените документи , както и пълна прозрачност при обработката им.Може би това е начина да се елиминира корупцията!
Днес пък се случи голяма авария на водопровода в мазетата ни и спешно трябваше да намеря майстор. От ВиК ми отговориха , че не правят такива услуги на граждани.В интернет не успях да открия такава фирма и се принудих да звънна на тел.112. Приеха с разбиране моят зов за помощ и обещаха съдействие. Подир малко ми се обади дежурен в общината , изслуша ме внимателно и въпреки , че явно това не му е пряко задължение , намери отнякъде телефон на майстор , който някога му бил свършил добра работа. Оказа се действително кадърен и скромен човек , който за броени минути отстрани аварията.
Думата ми е за атмосферата, която цари в тези институции. За мое учудване не срещнах недружелюбни и сърдити служители , които мразят да ги безпокоят , а напротив - това бяха хора , които искаха да помогнат и го направиха. Благодаря им , а може би трябва да благодаря и на кмета за това! Във всеки случай разликата от Румен-Петковото време и сегашното е като от земята до небето... :D
rosa
 
Мнения: 1
Регистриран на: Пет Юли 03, 2009 2:06 pm

Re: за тел.112

Мнениеот teddy.minkov на Пет Юли 03, 2009 4:34 pm

И на мен ми се наложи да се обадя в по-неприятен случай (разбиваха врата във входа) и за отрицателно време се появиха полицаите и заловиха и откараха взломаджията. Доволен съм от организацията и аз!
Не ми пречи че сънувам на английски. Дразнят ме китайските субтитри...
teddy.minkov
 
Мнения: 299
Регистриран на: Вто Яну 06, 2009 10:13 pm
Местоположение: Плевен

Re: за тел.112

Мнениеот moniku на Нед Юли 05, 2009 4:06 pm

Смятам ,че всички си плащаме данъците,от които държавните служители си получават не лошите заплати.Това,за което пишете е тяхно задължение...Да се надяваме всички те да го проумеят и да няма проблеми.Лошото е че не всеки от нас като гражданин си знае правата.Трудно,но слава Богу,излизаме от соц релсите... ;)
moniku
 
Мнения: 872
Регистриран на: Нед Юли 05, 2009 2:36 pm

Re: за тел.112

Мнениеот Neno Er на Нед Юли 05, 2009 5:17 pm

moniku написа:Смятам ,че всички си плащаме данъците...

Браво Мони,
Намерил си още един верен форум.
дядо Нено
Neno Er
 
Мнения: 217
Регистриран на: Чет Яну 08, 2009 12:52 pm
Местоположение: гр. Плевен - ж.к." Сторгозия "

Re: за тел.112

Мнениеот moniku на Чет Юли 09, 2009 4:25 pm

Neno Er написа:Браво Мони,
Намерил си още един верен форум.

Определено,но трябва да го пораздвижим.Че е и наш-плевенски! :)
moniku
 
Мнения: 872
Регистриран на: Нед Юли 05, 2009 2:36 pm


Назад към Книга за ПОХВАЛИ …

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron