zapleven.com

Free Website Templatesphpbb3 styles

Скоби

Скоби

Мнениеот abc на Чет Юли 16, 2009 11:27 am

Дойде времето да кажа добри думи за общината. Трудно ще ми излязат от устата но... Браво за скобите. Сам за себе си не съм наясно колко законно е заключването, но това ще го мисля ако ме заключат Изображение. Време беше при тая безхаберна милиция да се вземат някакви мерки за проходимостта на улиците. Мъка ми е около 17 да изляза към Дом на книгата откъм Ростов. Ща не ща завивам и тръгвам към Цв. Спасов. За около 10 мин се измъквам. Веднъж опашката от коли на кръстовището на Дома на книгата за Ростов беше затапила движението. Ядосан звъннах на милицията и те пратиха патрулка. Не, че разчистиха уличката. Поизчакаха и си тръгнха.

В тоя ред да предупреда пътуващите към Гривица и района след Гривица. След бензиностанцията имаше знак 70 км, след табелата на влизане също. Което беше разумно. Сега тези знаци ги няма, но хората пътуват по навик с 70 км/ч. Милицията обаче не спи и дебне. Като те спре ехидно ти казва "А покажи го де тоя знак!"
Умната. Четете правилата и си яжте закуската.
Изображение Изображение
abc
 
Мнения: 556
Регистриран на: Пон Ное 03, 2008 8:27 pm
Местоположение: Плевен

Re: Скоби

Мнениеот moniku на Чет Юли 16, 2009 2:31 pm

Остава сега табелата до края на годината да стигне до разклона за Згалево...Както е тръгнала.../ Табелата "Край на населеното място"/.Пътувам по този път и от 15 год. не можаха да и намерят мястото... :lol: :lol: :lol:
moniku
 
Мнения: 872
Регистриран на: Нед Юли 05, 2009 2:36 pm

Re: Скоби

Мнениеот niki на Нед Юли 19, 2009 1:16 pm

abc написа:В тоя ред да предупреда пътуващите към Гривица и района след Гривица. След бензиностанцията имаше знак 70 км, след табелата на влизане също. Което беше разумно. Сега тези знаци ги няма, но хората пътуват по навик с 70 км/ч. Милицията обаче не спи и дебне. Като те спре ехидно ти казва "А покажи го де тоя знак!"
Умната. Четете правилата и си яжте закуската.


Не мога да се сетя за тази табела, но при условие, че си извън населено място (извън Плевен и Гривица) - какъв е проблема? Табела за край на града има малко след разклона за заводите, нали така? Следователно - не си в населено място и ограничението 50 отпада, освен ако не е преценено, че това е участък с концентрация на ПТП и да има знак, ограничващ скоростта.
niki
 
Мнения: 145
Регистриран на: Пон Фев 16, 2009 5:36 pm

Re: Скоби

Мнениеот abc на Пон Юли 20, 2009 9:38 am

Изображение
Изображение Изображение
abc
 
Мнения: 556
Регистриран на: Пон Ное 03, 2008 8:27 pm
Местоположение: Плевен

Re: Скоби

Мнениеот gogata на Пон Юли 20, 2009 12:57 pm

Най-често ги посещават словесно и то по майчина линия. :) Все пак в кобурите си имат късоцевни огнестрелни оръжия, които застрашават живота на гражданите. :D
Най-добрият тулбар - за най-добрите!
Изображение
gogata
 
Мнения: 606
Регистриран на: Нед Ное 30, 2008 11:10 pm
Местоположение: Гр. Плевен - ж.к. "Сторгозия"

Re: Скоби

Мнениеот cvete_78 на Пон Юли 20, 2009 2:48 pm

Добре ,бе Гога аз съм горската царица.
Защо е толкова трудно просто да се обичаме?Изображение
cvete_78
 
Мнения: 491
Регистриран на: Вто Юли 07, 2009 3:50 pm

Re: Скоби

Мнениеот moniku на Пон Юли 20, 2009 4:37 pm

niki написа:Не мога да се сетя за тази табела, но при условие, че си извън населено място (извън Плевен и Гривица) - какъв е проблема? Табела за край на града има малко след разклона за заводите, нали така? Следователно - не си в населено място и ограничението 50 отпада, освен ако не е преценено, че това е участък с концентрация на ПТП и да има знак, ограничващ скоростта.

На завоя с разклона за летището на ССА също има знак 60 и черна дупка... :lol: На разклона е постоянната стоянка на чернокожа магистралка и ако е с по- голяма скорост ,може да я пропусне човек... :lol: :lol: :lol:
moniku
 
Мнения: 872
Регистриран на: Нед Юли 05, 2009 2:36 pm

Re: Скоби

Мнениеот pe6ost_88 на Сря Юли 22, 2009 12:13 am

moniku написа:На завоя с разклона за летището на ССА също има знак 60 и черна дупка... :lol: На разклона е постоянната стоянка на чернокожа магистралка и ако е с по- голяма скорост ,може да я пропусне човек... :lol: :lol: :lol:

Ако я пропусне ще е добре , ама ще е лошо ако я уцели , защото единя вариянт тогава е тя да иде в ортопедията да кажем, а другия - той да лепне някоя болест :lol: ;)
Плевен - център на Северозападния район за планиране
pe6ost_88
 
Мнения: 238
Регистриран на: Чет Фев 12, 2009 12:07 am

Re: Скоби

Мнениеот cvete_78 на Сря Юли 22, 2009 8:25 am

От двете злини избери по- малката :lol: :mrgreen:
Защо е толкова трудно просто да се обичаме?Изображение
cvete_78
 
Мнения: 491
Регистриран на: Вто Юли 07, 2009 3:50 pm

Re: Скоби

Мнениеот abc на Сря Юли 22, 2009 9:32 am

Давал съм и вафла веднъж ;)
Изображение Изображение
abc
 
Мнения: 556
Регистриран на: Пон Ное 03, 2008 8:27 pm
Местоположение: Плевен

Следваща

Назад към Книга за ПОХВАЛИ …

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron